golf 1  VR6   --   EDOOOOO POGLEDAJ

golf 1  VR6   --   EDOOOOO POGLEDAJ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
evo jedan frisak s Kosova....slike govore sve
VR6 motor, instrument tabla vento VR6, klimatronik, stakleni siber,bijela koza, relly farovi, felge 5 rupa i jos mnogo detalja (bit ce jos slika dok se detaljno uslika)

63l16bo.jpg
[/img]
5x96yky.jpg
[/img]
4m7ab12.jpg
[/img]
67ebsso.jpg
[/img]
5y2e6ol.jpg
[/img]
4t8eome.jpg
[/img]
4u4633s.jpg
[/img]
66jpefl.jpg
[/img]
 
Administrator
edo_16v je napisao(la):
heh nema mu mane, svaka cast

Nek ga doveze taj jaran halalit cu svoj broj sasije hehe
u auto je do sada ulozeno oko 12000 eura i jos uvijek se doradjuje ...
slikat ce se svi detalji (npr prednji vezni lim je uradjen na sarafe kao u 2, i jos mnogo sitnica) ovo je slikano u zurbi mobitelom
 
Član
Fin Golfic, da je moj prvo bi mu vratio okrugla svijetla, a onda i skinuo ovaj dodatak na prednjoj karambolci. Tad bi izgledao jos bolje... :)
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Fin Golfic, da je moj prvo bi mu vratio okrugla svijetla, a onda i skinuo ovaj dodatak na prednjoj karambolci. Tad bi izgledao jos bolje... :)

pa ovaj dodatak "spojler" dodje fabricki na karambolci, na nekim "dublji" kao ovaj a na nekim plici.. Sve dzete sa dubokim branicima su imale ovaj nastavak
 
Administrator
najlakse je pametovati "ja bih ovo, meni se ovo ne svidja, ovo ne valja" pa gdje su ti vasi projekti, dajte slike, najlakse je pljuvati, covjek svojim novcem i rukama radio kako se njemu svidja i boli ga ku...c sta ce neko drugi reci...stvar ukusa...slike sam postavio zbog EDE jer radi sebi keca i vjerovatno ce plav biti, a i da se vidi kako je auto detaljno uradjeno...
 
Član
Ou ali je dooobar brateee. :D

Mozda jos LSD da legne bio bi savrsen, a za moj ukus mu fale jos neke ogromne petokrake mjesto ovih felgi :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top