Golf 1 turbo gt35

Golf 1 turbo gt35

Početnik
A sto je glupost majketi.??Pa ljudi sa FWD i do 600ks voze cjelih 10s ili cak i nize,a on je rekao da ce i sa 12s bit zadovoljan i to je to,na nasim stazama ostvarivo;)
 
Član
nisam rekao da se ne moze voziti ali kad je voc otislo toliko para,4 motion bi bio prava stvar...


edit:ima li kakav testni video?
 
Legend
uz to, da bi vozio na FWD sa 600ks treba mu 2x veca suma nego da uradi 4motion.. kreni od guma, pa sve ostalo..
 
Član
Lija je napisao(la):
A sto je glupost majketi.??Pa ljudi sa FWD i do 600ks voze cjelih 10s ili cak i nize,a on je rekao da ce i sa 12s bit zadovoljan i to je to,na nasim stazama ostvarivo;)

voze 10 ali ne na ovim stazama koje mi imamo
 
Član
Fin projekat,sve pohvale .. Dizajn nije toliko bitan jer kako neko gore vec napisa auto je za SR,bitan je motor..I ja preporucujem 4 motion ;) Sretno u nastavku ..:cool::cool::cool:
 
Početnik
Ljudi zapeli za 4-motion i samo 4-motion,pa znateli vi koliko je to i zajebancije i posla i zivaca,i najbitnijeg para...:icon_question:

Kaze Noke da je duplo skuplje napravit da FWD auto neklize,nego ugraditi 4-motion,djesi inzinjeru ;)

Pa evo vam par primjera Igor Kovacic Opel Corsa A FWD 516ks vrijeme u Madjarskoj 10.3 postavio,u Osijeku isao 11 visokih...

Bata Novi Sad isto Corsa A FWD i sa nesto pitomijom preradom manje od 400ks i sa "obicnim slikovima" vozio u osijeku 12.006,vrijeme auta 11.6 cini mi se..

Kolega je rekao da nezeli rekord postavljati vec samo da vozi tih 12-ak sec,i netreba mu 4-motion za to
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Potpis na to gore... Jebes i 4 motion, ionako je krs od pogona vazda bio ;)


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: OPLAKA Ajnstajn ne prepozna te =) pa zasto onda ljudi pakuju toliko taj 4 motion ako je krs od pogona... svabe voze po 9,42 na 4 motionu fabrika bez prepravki a ti govors krs od pogona bravo majstore:lol::lol::lol::lol::lol: a to sta je skuplje necu komentarisat ali mislim da moze 12 vozit sa fwd kao sale sa ovom sangom =)
 
Početnik
Ja nisam rekao da 4-motion nevalja il nesto,svaki 4x4 pogon je bolji od 2WD to je bez daljnjeg,ja sam samo rekao da nejmu to netreba jer je rekao sta zeli..Ma moze se i sa FWD parirati 4WD autima na odg podlozi
 
Član
ljudi nemoj te se prepirati..nije vazno koliko sekuni auto ide vec onaj cef i adrenalin kad stisnes gas..auto naravno sa 4motion ide bolje sto jest jest ali cjena nije velika razlika..spera nova kosta oko 600eura a polovan 4motion mozes kupiti za 1000eura..ja sam zbog spere na mjenjac koji je od 1.9tdi sve morao prepravljati od sarafa jacih,lezajevi.sinkroni.itd...samo sarafi za speru 12.9 kostaju 100eura itd sakupi se sve to izade na isto...i sto je najvaznije sa 4motion je auto odmah teze za plus 300kg......hvala svima na komentarima i kao sto rekoh za mene je dosta i ja sam zadovoljan
 
Član
donamero je napisao(la):
ljudi nemoj te se prepirati..nije vazno koliko sekuni auto ide vec onaj cef i adrenalin kad stisnes gas..auto naravno sa 4motion ide bolje sto jest jest ali cjena nije velika razlika..spera nova kosta oko 600eura a polovan 4motion mozes kupiti za 1000eura..ja sam zbog spere na mjenjac koji je od 1.9tdi sve morao prepravljati od sarafa jacih,lezajevi.sinkroni.itd...samo sarafi za speru 12.9 kostaju 100eura itd sakupi se sve to izade na isto...i sto je najvaznije sa 4motion je auto odmah teze za plus 300kg......hvala svima na komentarima i kao sto rekoh za mene je dosta i ja sam zadovoljan

Gdje i to kupovao speru pa si morao posebno sarafe nabavljati ??? Vecina poznatijih proizvodjaca sperovanih diferencijala, uz diferencijal isporucuju i ARP sarafe, sve ukljuceno u cijenu...
 
Član
esso_sa je napisao(la):
donamero je napisao(la):
ljudi nemoj te se prepirati..nije vazno koliko sekuni auto ide vec onaj cef i adrenalin kad stisnes gas..auto naravno sa 4motion ide bolje sto jest jest ali cjena nije velika razlika..spera nova kosta oko 600eura a polovan 4motion mozes kupiti za 1000eura..ja sam zbog spere na mjenjac koji je od 1.9tdi sve morao prepravljati od sarafa jacih,lezajevi.sinkroni.itd...samo sarafi za speru 12.9 kostaju 100eura itd sakupi se sve to izade na isto...i sto je najvaznije sa 4motion je auto odmah teze za plus 300kg......hvala svima na komentarima i kao sto rekoh za mene je dosta i ja sam zadovoljan

Gdje i to kupovao speru pa si morao posebno sarafe nabavljati ??? Vecina poznatijih proizvodjaca sperovanih diferencijala, uz diferencijal isporucuju i ARP sarafe, sve ukljuceno u cijenu...

quaife spera iz njemacke bez sarafa apr.699eura........eto kod mene nisu dosli ako mislimo na onih istih 10 sarafa sto su potrebni

esso_sa je napisao(la):
donamero je napisao(la):
ljudi nemoj te se prepirati..nije vazno koliko sekuni auto ide vec onaj cef i adrenalin kad stisnes gas..auto naravno sa 4motion ide bolje sto jest jest ali cjena nije velika razlika..spera nova kosta oko 600eura a polovan 4motion mozes kupiti za 1000eura..ja sam zbog spere na mjenjac koji je od 1.9tdi sve morao prepravljati od sarafa jacih,lezajevi.sinkroni.itd...samo sarafi za speru 12.9 kostaju 100eura itd sakupi se sve to izade na isto...i sto je najvaznije sa 4motion je auto odmah teze za plus 300kg......hvala svima na komentarima i kao sto rekoh za mene je dosta i ja sam zadovoljan

Gdje i to kupovao speru pa si morao posebno sarafe nabavljati ??? Vecina poznatijih proizvodjaca sperovanih diferencijala, uz diferencijal isporucuju i ARP sarafe, sve ukljuceno u cijenu...
kupovao gdje i sve ostalo u njemackoj i americi..quaife sperre...bez 10kom apr m12 sarafa...cjena 699eura plus transport...
 
Top