golf 1 S paket***fancar...................nove slike 52str

golf 1 S paket***fancar...................nove slike 52str

Član
RE: golf 1 S paket***fancar

dobro,dobro!!! :icon_mad:
:lol:
sto te nema na msn-u?

sutra odoh da kupim materijal za galeriju,i ako stignem,kupicu neku bezveze haubu...da je ogulim!!! :lol: :icon_twisted: :lol:
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

Ne znam ni ja mrzi me da kucam valjda :cool:

Zardjaj neku haubu i bice full;)
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

danas se nastavilo sa radovima...
kupljen materijal za galeriju...
i napravljeni extremni siljci...za felge...
150mm duzine...
koristice se samo samo za specijalne prilike... :D
 
RE: golf 1 S paket***fancar

neki dan sam čuo da su zakonom zabranjeni ovi šiljci da se koriste na felgama sad jel to istina nemam pojma
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

hahahaha 15cm...Dobra fora,ma kod nas je sve zabranjeno zakonom pa opet saobraćaj kao na divljem zapadu
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

Evo ti moj prijedlog (idejno rijesenje:D) koje def. prolazi i kod ljubimaca german starih vozla i na style takmicenju.

-Stavis staru galeriju zahrdjalu,
-skines ove obrve
-skines usise (obavezno)
-skines pragove -II-
-kupis staru haubu, ogulis je i polijes vodom (nek hrdja:D)
-skines ove dijelove sto "sljaste" (brisace, retrovizore(stavis od keca gti), okvire tablica)
-stavis(obojis) na farove dva x-a
-gti mk1 ralica(spojler)

Imas dobre felge+ extra sto si te siljke uradio+ ovo moje gore navedeno= golf mk1 rat style, koji ce sigurno plijenit poglede i po meni bice senzacija na stylu i svakako lijep primjerak. Evo za kraj i par slika da vidis o cemu ti pricam:icon_smile:




Ovo ako odradis vako, ima da gori:cool::cool:

p.s.
Prati moju temu na foto i video podforumu, vidjet ces josh mnogo dobrih rat syle primjeraka;)
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

ljuboje ti si definitivno najcudniji lik sa najopicenijim stilom an forumu, i za to imas moje poptupno postovanje...tjeraj u extreme u svom stilu i nemas greske ;)
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

vw_damir je napisao(la):
Evo ti moj prijedlog (idejno rijesenje:D) koje def. prolazi i kod ljubimaca german starih vozla i na style takmicenju.

-Stavis staru galeriju zahrdjalu,
-skines ove obrve
-skines usise (obavezno)
-skines pragove -II-
-kupis staru haubu, ogulis je i polijes vodom (nek hrdja:D)
-skines ove dijelove sto "sljaste" (brisace, retrovizore(stavis od keca gti), okvire tablica)
-stavis(obojis) na farove dva x-a
-gti mk1 ralica(spojler)

Imas dobre felge+ extra sto si te siljke uradio+ ovo moje gore navedeno= golf mk1 rat style, koji ce sigurno plijenit poglede i po meni bice senzacija na stylu i svakako lijep primjerak. Evo za kraj i par slika da vidis o cemu ti pricam:icon_smile:
Ovo ako odradis vako, ima da gori:cool::cool:

p.s.
Prati moju temu na foto i video podforumu, vidjet ces josh mnogo dobrih rat syle primjeraka;)

Ukratko, predlazes covjeku da batali sve sto je uradio dosad i krene ispocetka. Nowhere connection :D.

Keca sa ovakvim idejama i detaljima jos vidio nisam (pragovi me oduseve svaki put :D) i zasto da bude blijeda kopija kada moze biti i originalan? :)
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

Mozda sto je vako djidji midji non shance car, a nako nebi bio kopija nego vrsta tuninga moj trizex, pojma vi nemate o vw-u i samo lozite covjeka da ide u pogresnom smijeru., a ako cu realno tu i tamo jjedino pragovi mogu proci. nhf.
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

damire mogao si naci nekog slicnoc golfa, ovaj ne lici na ljubojevog plasticne karambolke, kockasti farovi,ats-ice znaci nigdje veze. covjek fura svoj stil i raja ga podrzavaju kao i ja, da je anti tuning svi bi mu rekli
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

Bilo je dosta antituninga,i kad god je bio svi su popljuvali,a ovdje svi,bar većina podržava,to sve govori..Pokušavali su mnogi sa nekim savjetima ali momak radi šta njemu odgovara i šta voli,bez ovih raznih detalja bi bio klasični german i manje para bi uložio ali momak radi auto po sebi..Svaka čast za hrabrost i ideje,a ako neko ima hrpu ideja nek fino kupi keca pa nek složi sebi po svom ukusu.
 
Top