golf 1 S paket***fancar...................nove slike 52str

golf 1 S paket***fancar...................nove slike 52str

Član
RE: golf 1 S paket***fancar

extra golfach,meni se jedino ne svidjaju ove trepavice,obrve,mada to skoro na svakom rat-style kecu ima...mislim da ce unutrasnjost puno bolje izgledat kad uklopis boju LAMPERIJE s bojom volana:D
felge su extra,svidjaju mi se ovi siljci...stopke extra...galerija,bice kromirana,farbana il rat-style,tj hrdjava:icon_confused:
kako god,svidja mi se u kom pravcu ides,ne toliko da je to po mom ukusu,nego da je na ovim prostorima unikatno,koliko ja znam;)
samo naprijed:cool:
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

edoze je napisao(la):
extra golfach,meni se jedino ne svidjaju ove trepavice,obrve,mada to skoro na svakom rat-style kecu ima...mislim da ce unutrasnjost puno bolje izgledat kad uklopis boju LAMPERIJE s bojom volana:D
felge su extra,svidjaju mi se ovi siljci...stopke extra...galerija,bice kromirana,farbana il rat-style,tj hrdjava:icon_confused:
kako god,svidja mi se u kom pravcu ides,ne toliko da je to po mom ukusu,nego da je na ovim prostorima unikatno,koliko ja znam;)
samo naprijed:cool:
e svaka cast za komentar...
hvala svima na komentarima...

evo malo novih fotografija...
na ovim fotografijama,golf je ostao bez distancera,..







ne znam ...ako nabavim galeriju..u koju boju da ofarbam(hromiranje otpada)...? :icon_rolleyes:
ja sam razmisljao da ofarbam krakove felgi i galeriju u crnu boju...
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

Hromirana galerija bi možda najbolja bila,ide sa lajsnama,izduvom i obrvicama :cool:
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

vladica85 je napisao(la):
e ljubac,cista perverzija...
ma da bi bio cista perverzija,moras mi naci galeriju...
zvjerljaj po bijeljini ima li gdje kakva galerija na nekakvoj krntiji...
naravno da je odkupimo...
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

ove dvije cesme nazad su mu zako ludo sjele, sazada izgleda ko neki stari muscle car zivota mi :cool:
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

nije losh golf al et ima vise za skinut nego za dodati stvar ukusa
ja bi ti za prijedlog dao tregere na krov stavit ili kad vec mjenjas felne staviti celicne s bijelim rubom oko gume nije orginalna ideja al stoji mu uz boju
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

hjoj ima ovdje na sjenjaku stoji golf 100 godina ima galeji na sebi propo do zemlje , uske stopke , crom male ratkape samo ga odvuc na stayling rat style :). a taj golf od mog bivseg profesora :) ako ga sretnem pitacu ga za galeriju da skine .
fin ti je golf jebacka boja :)
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

tibor987 je napisao(la):
ove dvije cesme nazad su mu zako ludo sjele, sazada izgleda ko neki stari muscle car zivota mi :cool:

he,he...dobar si...
mislio sam da mu izduv izvedem ispod praga,sa strane...
ali je doslo do promjena...tu dolaze hrom cijevi... :lol: :lol:
ma ima da bude najludji kec ;)

quattro je napisao(la):
hjoj ima ovdje na sjenjaku stoji golf 100 godina ima galeji na sebi propo do zemlje , uske stopke , crom male ratkape samo ga odvuc na stayling rat style :). a taj golf od mog bivseg profesora :) ako ga sretnem pitacu ga za galeriju da skine .
fin ti je golf jebacka boja :)
hajde jaro ako ti nije problem...vidi sa profom...
imam ja drugara u tuzli pa bi on mogao preuzeti...
evo ti i moj mob... 065274773
 
Član
RE: golf 1 S paket***fancar

imao sam malo slobodnog vremena pa reko da vidim kako izgleda mk1 na 17" niklovanim felgama... :lol: :lol:
mogu vam reci da mi se svidjelo... :icon_smile:



 
Top