Golf 1 RETRO by Noke- komentari projekta

Golf 1 RETRO by Noke- komentari projekta

Član
Vjerujem i jako je skupo i dangubno ali zato respektujem svakog ko se odluči na to!
Volan je ok, što se mene tiče paše na retro odlično
Šteke baš dobre za oldtimera,, neki je kritikovo,,, al svako ima svoje mišljenje
, a felge neću komentarisat, nego reci gdje parkiraš da ti ih ukradem :D

Samo slike stavljaj i sretno drug....
 
Član
Vjerujem i jako je skupo i dangubno ali zato respektujem svakog ko se odluči na to!
Volan je ok, što se mene tiče paše na retro odlično
Šteke baš dobre za oldtimera,, neki je kritikovo,,, al svako ima svoje mišljenje
, a felge neću komentarisat, nego reci gdje parkiraš da ti ih ukradem :D

Samo slike stavljaj i sretno drug....
Hvala druze na lijepim zeljama i cestitkama, redovno cu obavjestavati forum o radovima na golfu, jest dangubno i skupo ali oduvijek sam volio golf mk1, skupile su se pare i upustio sam se u projekat :)
 
Član
cepovi su pravljeni... tako da se nisu mogli sredit, nabavit ce se originalni naravno..
a ne znam sto pratis moj projekat... jednostavno zaobidji kad ti se ne svidja
Sto trazis nedostatke, pogledaj ostale dijelove, branike retrovizore, swallow steke, sto njih ne komentarises
hvala u svakom slucaju
 
Poslednja izmena:
Član
cepovi su pravljeni... tako da se nisu mogli sredit, nabavit ce se originalni naravno..
a ne znam sto pratis moj projekat... jednostavno zaobidji kad ti se ne svidja
Sto trazis nedostatke, pogledaj ostale dijelove, branike retrovizore, swallow steke, sto njih ne komentarises
hvala u svakom slucaju

Sta ti imam komentarisat dijelove koji su bili ebay i klik klik? a kad vec ovo radis onda radi kako treba, cepovi si i prije isti bili pa su bili ofarbani kako bog zapovjeda...i forum je tu da se komentarise a ne da se daju samo pozitivni komentari....
 
Član
Varas se, cepove nisam ni dotakao, samo su prefarbani, a prije su bili isto ovako neravni, a ti, vjerovao ili ne, dijelovi nisu ebay, branici su original sa pecatom, isto tako steke i retrovizor, nije nista kinesko, ne bih steke ni stavljao na auto da nisu original swallowtail....a sto se tice felgi, bit ce ofarbane i restaurirane kod covjeka koji radi restauraciju felgi, a iskreno da ti kazem, necu ni stavljati 15' bbs rm, na auto se ici 16 RS...
 
Član
da se javim i ja kao glavni nadzornik projekta :cool:
auto stvarno je kao novo, a dijelovi... nema tu puno price, samo da kazem da ce da dodje jos drama stvari ;)
 
Top