golf 1 pomoc

golf 1 pomoc

Pozdrav i prije svega se izvinjavam na jos jednoj temi, naime ne znam da li je kvar ili nisam prije zagledao oko toga. Izvadim kljuc iz brave, ukljucim prekidac svjetala i grijanje ono naravno radi samo pozicija ali kada povucem rucicu za duga svijetla i drzim onda cujem kako radi grijanje tacnije puse i kad pustim rucicu ugasi se i grijanje znaci samo radi kad povucem i drzim rucicu i prethodno ukljucio svijetla, napominjem ponovo da je kljuc izvadjen naravno kada dam kontakt normalno radi grijanje i svijetla. Mene samo zanima da nije gdje kakav spoj. I da kada stisnem kocnicu osim nazad sto svijetli upali mi se i prednji lijevi far sad mozda to tako i treba mozda i ne molio bi samo ako ko zna da se javi.
 
To što ti radi grijanje kad su upaljena svjetla i povučeš ručicu na duga svjetla na svakom kecu i dvici će da radi jer prespojiš kontakt na taj način bez ključa i nije greška.A što ti se upali prednji lijevi far kad stišneš kočnicu to ti je nazad na lijevoj strani vjerovatno ubačena obična sijalica odnosno sijalica sa jednom niti a treba biti dvopolna 21/5w 12v ili na onim nogicama unutra je spoj pa pogledaj.
 
Ok hvala vjerovatno je to sa sijalicama jer kad sam isao za Maglaj od Doboja nije mi radio zmigavac pa sam ja tu mjenjo stavio od rikverca na zmigavac sa zmigavca na rikverc mjenjo svasta i vjerovatno sam pobrko tu nesto
 
Top