golf 1 kabrio 1,6 dizel PRODATO

golf 1 kabrio 1,6 dizel PRODATO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
prodajem golf 1 kabriolet 1,6 dizel,auto je 82g a motor 86g iz dvojke,sve regularno upisano u saobracaju na moje ime,kod mene je godinu dana,stalno garaziran,regostrovan godinu dana,alu felge 14,bordo metalik,profilisana sjedala bijela,momo volan,LG mp3 USB muzika sa 4 zvucnika LG 180 vati,truo oko brisaca i ispod rezervnog tocka malo,krov citav,treba samo sajle po rubovima uraditi da bude zategnut krov,bistri prednji farovi i zmigavci.Cijena po dogovoru,tel 065841372
 
Član
RE: golf 1 kabrio 1,6 dizel

Mogu samo reci da je kec u sasvim pohvalnom stanju!I da ko ga kupi nece se pokajati
 
Član
RE: golf 1 kabrio 1,6 dizel

ima li kakva ponuda da je odma uzmemo u razmatranje;);):123::123:
 
Član
RE: golf 1 kabrio 1,6 dizel

imam ponudu:icon_smile:2500 hiljade dolazi čovjek u utorak,srijedu da ga još proba
daje li ko više;)
 
Član
RE: golf 1 kabrio 1,6 dizel

šta te interesuje?
ma bio sam digo ruke od prodaje slabo bilo dobrih ponuda pa sam ga sklonio u garažu kad je bio ovaj kijamet od zime pa nedavno stavim opet u oglase kad javi se momak...
 
Član
RE: golf 1 kabrio 1,6 dizel

auto se podaje u kompletu ne u dijelovima tako da sjedala nisu na prodaju.
ali ti mogu reći da su bolja od sjedala iz golfa 4 2002 jer sam na ličnom iskustvu to doživio,vozio sam od rogatice do doboja mnogo puta u kabriju i ništa a samo jednom u 4-ki i guz me bolio 7 dana!
 
Član
RE: golf 1 kabrio 1,6 dizel

ovo sam ja izvadio iz drugog kabrija kojeg sam imao na svicarskim tablama ekstra su kao i auto sto je bilo(1,8 gti motor -ZVIJER)ali se oženi,dobio sam i klinju malog pa lagano sad vozim fiata stila karavana 1,9 jtd a kabrije lagano prodajem,svicer je otišo još ovog da prodam i to je to ali molim BOGA da ga ne kupi neko iz Doboja jer mi je pravo žao čađe!
 
Član
RE: golf 1 kabrio 1,6 dizel

A bi li se mi mogli dogovoriti da ja tebi dam ova moja sjedista ti meni ta i ja te castim, ako su ocuvana, nisu poderana, propala... ;)
 
Član
RE: golf 1 kabrio 1,6 dizel

ne hvala na ponudi imam i pametnijih poslova bez ljutnje;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top