Golf 1 GL ''Germanstyle''

Golf 1 GL ''Germanstyle''

Član
Evo par slika na moj ''novi'' golf :D

[attachment=36095]

[attachment=36096]

[attachment=36097]
 

Prilozi

  • golfmk1 redigerad.jpg
    golfmk1 redigerad.jpg
    48,7 KB · Pregleda: 138
  • golfmk1 redigerad1.jpg
    golfmk1 redigerad1.jpg
    34,3 KB · Pregleda: 52
  • golfmk1 redigerad11.jpg
    golfmk1 redigerad11.jpg
    32,6 KB · Pregleda: 167
Član
super je golfic,nego reci mi koliko su ti jota felne,ja sam razmisljao da sirim moje celicne na 8J i 7J,i da mi budu za zimu :D,ali razmisljam da li njih da sirim ili da nadjem 15 ice celicne pa da njih sirim,i koje si gume stavljao na njih?
 
Član
sreckoas je napisao(la):
super je golfic,nego reci mi koliko su ti jota felne,ja sam razmisljao da sirim moje celicne na 8J i 7J,i da mi budu za zimu :D,ali razmisljam da li njih da sirim ili da nadjem 15 ice celicne pa da njih sirim,i koje si gume stavljao na njih?

aha oki, neznam tacno ali vidje cu sutra pa cu ti javiti, ali sirina zadnje fele je 8, a prednje 7.5, to su golfa 2 orginal fele, a gume su neke specialne, javi cu ti ja sutra kad znadnem tacno. i bice jos slika :D

jasa12 je napisao(la):
fin kecas..svida mi se..interesantan

hvala :D
 
Član
kako mislis original,ovakve fabricke ne postoje,to su felne od golfa 2 pa su prosirene,ae slikaj ih malo bolje i prednju i zadnju pa okaci ovde...inace takve imam kod sebe,samo normalne,tj nisu prosirene :D
 
Član
Evo jos jedna slika!!

[attachment=36141]

elmir je napisao(la):
vidis da se covjek registrovan na forum 2007-me ;) .. table su mi simpaticne, nebaca mi ovo nesto na nase ;) a ii lokacija covjeka je "swe" .. nezz sta reci vise
iiiiiiiiiiiiii da, samo ti kaze fabricke felge a i nezna koje su gume :lol: :lol:

pa duze ja na ovdje nego ti :cool:, da ja zivim u svedskoj a rodjen sam u bosni, jebiga razmisli malo prije nego sto pises ;)
 

Prilozi

  • nyabildergolfen 001redigerad.jpg
    nyabildergolfen 001redigerad.jpg
    284,7 KB · Pregleda: 108
Član
sreckoas je napisao(la):
elmir je napisao(la):
vidis da se covjek registrovan na forum 2007-me ;) .. table su mi simpaticne, nebaca mi ovo nesto na nase ;) a ii lokacija covjeka je "swe" .. nezz sta reci vise
iiiiiiiiiiiiii da, samo ti kaze fabricke felge a i nezna koje su gume :lol: :lol:

pa to,zbog toga mi je sumnjiv,kao specijalne gume:lol::lol: ali ae videcemo sta ce biti

pa da specijalne gume, znaci da su sire nego obicne gume, kontas??

Arci_BIH je napisao(la):
bogami budel auto od momka .... nikad mu nemojte pisat po temi vise ...

nego cek zar ovo niji RAT a ne GERMAN ....al nema veze...

jes pa moje je auto, hm vise je to german, ili oldtimer ako hoce...Rat je vise hrde, i tako dalje...
 
Član
edo_benz je napisao(la):
dobar kec ciji je god sta covjeka zezate

hvala puno!! :D

sandy_mo je napisao(la):
Koji grad u svedskoj?

Koje su gume na autu jesi saznao, daj reci nama levatima gdje ima kupit tih specijalnih guma da i mi budemo specijalni

Gislaved!!

pa neznam kupio sam ga tako kako jes, nisam ja nista radio na njemu. haha pa to je strech, fela je sira od gume, kontas??

Anes_mo je napisao(la):
ma ovo je loza 100% , ja mislim da su litvanske tablice i da sam bas negdje gledao projekat ovog golfa

ma jok to su svedske tablice, moze biti...ima sigruno na tyskstuk.de,

evo vidi te da je fela sira od gume, 165/30 R13, a fela je 8 siroka!!

[attachment=36144]
 

Prilozi

  • nyabildergolfen 003redigerad.jpg
    nyabildergolfen 003redigerad.jpg
    183,4 KB · Pregleda: 57
Top