golf 1.6

golf 1.6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mgm

Član
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
lijepo igleda, samo prednji branik se mogo bolje pripasat na auto...
ali ipak lijepo, jos samo da nije dizel, e onda bi bio extra...
jbg, dobro je on lego, samo sto je meni mrsko bilo sjeckat krajeve da bas fino legne jer sam je dobio djaba i samo stavio, mijenjat cu je uskoro aBd, pa cu je onda cicat,
a sto se motora tice, on je bio 1.5 benzin 51 kw, iso pravo fino, al trosio mi 10 - 12l i imo sam dizel motor i ubacio, a uskoro ce se i to mijenjat, skupljam pare za 1.6 TD intercooler.... onda ce da leti :D
 
mgm je napisao(la):
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
lijepo igleda, samo prednji branik se mogo bolje pripasat na auto...
ali ipak lijepo, jos samo da nije dizel, e onda bi bio extra...
jbg, dobro je on lego, samo sto je meni mrsko bilo sjeckat krajeve da bas fino legne jer sam je dobio djaba i samo stavio, mijenjat cu je uskoro aBd, pa cu je onda cicat,
a sto se motora tice, on je bio 1.5 benzin 51 kw, iso pravo fino, al trosio mi 10 - 12l i imo sam dizel motor i ubacio, a uskoro ce se i to mijenjat, skupljam pare za 1.6 TD intercooler.... onda ce da leti :D

gledo sam keca sa takim motorem 1.6 td intercoler ide do jaja gledao trko kako poteze sa 18 benz kecom uzeo ga diesel do jaja mu otiso
 
Član
hmm, golf je dobar fino je vidjeti ovako staro auto fino ocuvano i uradjeno...

sretno...
 

mgm

Član
evo kao sto sam i obecao.. legao je novi motor, 1.6 turbo dizel, nazalost bez intercoolera, ali i to ce bit ako Bog da.
mogu samo reci da ide pravo dobro sa svojih 51 kw i znatno je tisi od prethodnog... uglavnom golf se preporodio sa ovim motorom!
evo nekoliko slika...
 
prvo,nek je sa srecom,a sad izgled,pa lijepo,ocuvano,samo nisam ni ja bas odusevljen ovim branikom i smatram da bi bilo ljepse da si ostavio originalni te isao na njemacki stil tuninga,znas ono,do zemlje spusten,borbet uvucene felge,kroma tu i tamo i milina za oci:icon_biggrin:
 

mgm

Član
hvala, hvala.......... a sto se tice tih karambolki, ma znam i ja da bi to bolje leglo.... one niklovane, kratke karambolke al jebiga nema se para sad.... ma polahko... ima vremena! ;)
 
Član
Ne volim golfove ali ovaj nije los...felge su mu pravo sjele...os se mjenjat... ;)
Sretno i bez kvarova!
 
Član
Ja ne bi dirao karambolke, ne moraju svi biti isti :) Meni ovaj odlicno izgleda, pravo mi se svidja
 
Član
golf ti je ko lutkica.... svaka cast... i mene zanima koliko si platio motor, naravno ako nije problem da kazes..... :) :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top