Golf 1.3 dorada

Golf 1.3 dorada

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
golf_2_1.3 je napisao(la):
druga brzina stoja bez problemaa.......;)

kod mene je jetta 1.3 ajnspric!!!
ide autic ko zmaj dizele jedem bukvalno mislim ove 1.6d i td:)
al nemogu pono izvalciti brzine uleti u blokadu i onda saltaj;)
pozdrav:123:
 
Član
Imam i ja u svojoj duji 1.3 i ne pada mi na pamet sta da cackam oko tog motora,osim redovnog servisa,meni dosta,kad budem u boljem finaciskom stanju uzet sta jace i miran ;)
 
Član
Ja sam se odlučio samo za "pečurku" i remus,ništa više,kao što kažeš kad bude para kupiti šta jače i et.

Iako će se biti teško rastati sa "prvom ljubavi".;)
 
Član
Necu ni to stavljati samo orginalni GTI ispuh sa onim zakosenim zavrsecima i to je to nikakve gljive ludare i ostala sranja ;)
 
ide 1.3 samo ljudi nevjeruju.....ja sam davno rekao da ide 100 u drugoj kad god hoces i napalo me pola foruma.....ccc:icon_smile:
 
Član
mozes spustiti glavu, prosiriti i spolirati kanale na njoj, olaksati radilicu, duple frge gore staviti i onda izuces nekih 100ks a za tu lovu stavis 1.8 16v u njega i ili g60 i car si na cesti;)
 
Član
E dečki...

Dobio sam jedan problemčić,autić mi gas ne prima dobro,guši mi se nekako,jel znate šta bi to moglo biti?!

Jel nešt oko karburatora iliii?
 
Početnik
Hiljadu puta se pisalo o tome, i sta god ti rekli da je u pitanju, svejedno ces na kraju majstoru otici da ti to pravi, neces garant sam se zajebavat oko toga,a majstor ce ti prvo vidjeti sta je pa praviti, nemoras mu ti reci do cega je....jedino ako ce ti biti lakse da znas sta je, ako ces bolje spavat da ti nabrojimo par stvari: moze biti zaprljan karburator, posebno ako ga drzis cesto na rezervi, moze biti i do platinskih (ako nije elektronika)....
 
mal je to motor i nema šta veliko da ga zeza ogi ti je sve reko a za početak pogledaj diznu na karburatoru da nije začepljena od prljavštine filtere goriva zračni filter i svjećice pregledaj jesu ok da nisu zamaštene pa neprima gas ostalo nema šta nije 16v
 
Član
Znači karburator je čini se u pitanju.

Filteri svi su zamjenjeni,svjećke su stavljene nove,ništa ne preostaje nego da je karburator začepljen.;)

Hvala.
 
Član
1,3 motor kod mene e trosio preko 10l, snage nije imao nista, brzo se pregrije, trza neće na leru, pumpa vodena, svasta nesto, po meni najlosiji motor u vw. sad sam ubacio dizel koji ide bolje 100% i nemam problema s njim
 
po meni ti je najjeftinije i najlakse probati na njeg staviti dvogrlog Karbu,pa ces mozda nes izvuci iz tog motora!!!
 
Speed_Freek je napisao(la):
po meni ti je najjeftinije i najlakse probati na njeg staviti dvogrlog Karbu,pa ces mozda nes izvuci iz tog motora!!!


čitaj malo datume tema zabranjeno je dizanje starih tema a ova tema može slobodno na lock jer je rješena noke ključaj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top