GOLF 1, 2, 3 KRADJE !!!!!!!!!!!

GOLF 1, 2, 3 KRADJE !!!!!!!!!!!

Eh ovako.. Sinoc oko 19:00 h parkiram auto kod Interexa u buca potoku (ISPOD BANDERE, osvijetljeno pravo !), zakljucam i odem da spavam.. Danas u 11 sati izadjem i vidim nema auta, pa kontam mozda sam pukao, znate kako kondom puca, nesto slicno.. Pretrazim parking da ga nisam negdje drugo parkirao :lol: Nema nista.. Zovnem policiju i sa njima Bla, bla.. Ugl. govore da se ovih dana kecevi, dvojke i trojke kradu nenormalno.. A policija naravno radi sa njima.. I krenem do stanice NG i onde kod semafora, gdje je bila Imzit pumpa ( sad je Hifa ), u ulicici vidim golfa, vise bih volio da sam vidio te sto su ga odradili nego golfa.. Unutra polomljena brava, skinuli mi kozu sa haube.. Pa eto ko vozika golfove neka se malo pricuva ovih dana.. Ili dekicu pod ruku i kampovanje u autu..
 
Član
ma šta bi i da si vidio i lopove, ne smiješ mu ništa, odma bi tebe policija privela i kaznu bi dobio ;)

čuvajte sebe,i čuvajte auta, kad se nesto desi kasno je :icon_smile:
 
Dzeniii je napisao(la):
ma šta bi i da si vidio i lopove, ne smiješ mu ništa, odma bi tebe policija privela i kaznu bi dobio ;)

čuvajte sebe,i čuvajte auta, kad se nesto desi kasno je :icon_smile:

Pa znam ja to, ali bih se nekako osjecao bolje da ga udesim :icon_rolleyes:
 
Benny_BMW je napisao(la):
Uzeli prevezli su gdje su htjeli i ostavili.Sreca u nesreci pa si ga nasao ;)

Garant nisu htjeli 500 metara da se voze.. Nestalo im goriva.. Da je bilo nesto vise ne bih ga ocima vidio..
 
Član
Ma ja bi to po kratkom postupku kao u arapskim zemljama saku mu odsjeku i ne bi mu vise naum palo da krade,al sta ces kakva je drzava ne mogu ni zakoni biti bolji,ugl sreca je da si nasao auto jer da si se pouzdao u policiju mogao bi ga halaliti i to hladno.Ugl nisi nigdje vise siguran ostaviti auto,ako ne ukradu onda naprave stetu bez veze,a bog dao golfa tesko obiti :lol: bez kjuca moze da se upali.
 
Top