Golf 1 1979 komentari

Golf 1 1979 komentari

Član
Samo naprijed... full fabrika ili ici na gti fazon i ne mozes fulat...
fino je vidjet kad neko zeli spasit neko starije auto, bez obzira koje
 
Član
Samo naprijed... full fabrika ili ici na gti fazon i ne mozes fulat...
fino je vidjet kad neko zeli spasit neko starije auto, bez obzira koje
Hvala druze. Unutra je od Golfa dvojke motor tako sam ga i uzeo, uzeo sam i 1.6 GTI motor ali nazalost nemogu ga kompletirati tako da cu morati cekati dok to ne ispadne... Ubuduce kad budem uzimao samo u kompletu. Jer ovako ga nikad ne mozes sastavit kad je iz dijelova :(
Struju ne mogu naci mjenjac K glava, ovo ostalo mi nije problem. Al glavne stvari nisu tu
 
Bravo,samo napred.I ja sredjujem jednog keca,predstavio sam ga ovdje.Ustvari sad samo prikupljam dijelove,pa cu onda rastavljati i sastavljati.Zajebano je naci dijelove za 1.6 GTI,ali kad to sve sredis bice uzivancija :D Sretno majstore
 
Za ove dijelove raspitaj se na vw club rs govorio sam ti vec. Pitaj clanove Gedora ili scirocco16vg60 oni ako nemaju k glavu za 1.6 i struju nema niko. Pre neki mesec je scirocco sastavljao sestricu 1.6 gti motor sa karburatora na k glavu vracao. Vidi raspitaj se jbg. Ili nester profil na piku.
 
Član
Za ove dijelove raspitaj se na vw club rs govorio sam ti vec. Pitaj clanove Gedora ili scirocco16vg60 oni ako nemaju k glavu za 1.6 i struju nema niko. Pre neki mesec je scirocco sastavljao sestricu 1.6 gti motor sa karburatora na k glavu vracao. Vidi raspitaj se jbg. Ili nester profil na piku.
Gedoru sam pitao nema nista. Pitat cu ovog drugog.
Hvala ti druze.
 
Nista drug predstavi tamo u rubrici golf 1 projekt i planovd ima dosta ljudi sa sredjenim jedinicama i gti motorima mozes dosta korisnih stvari naci za vw i dobrih saveta. :D
 
Top