Golf 1 1,8t 4MOTIONEN

Golf 1 1,8t 4MOTIONEN

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kakve su ti ovo plave cijevi :icon_question: Zar nisi nigdje mogao naći normalne crne meni ovo baš bezveze :icon_confused:
 
GocaS6 je napisao(la):
Kakve su ti ovo plave cijevi :icon_question: Zar nisi nigdje mogao naći normalne crne meni ovo baš bezveze :icon_confused:

hajde goca usuti seljacino jedna prvo napravi nesto ovako pa onda daji komentare ... ti si najveci debil na ovom forumu svakome imas nesto za reci ... boli nekoga ***** sto se tebi nesvidjaju plava crijeva... gledaj svoja posla papak
 
Član
Možda i jesam al mi se ipak ne sviđaju ova plava crijeva :D

A i ne znam šta ti mene vrijeđaš, zar sam ja tebe vrijeđao :icon_confused:?
 
GocaS6 je napisao(la):
Možda i jesam al mi se ipak ne sviđaju ova plava crijeva :D

A i ne znam šta ti mene vrijeđaš, zar sam ja tebe vrijeđao :icon_confused:?

pa dobro ako ti se ne svidjaju to zadrzi za sebe ,e bas ce ih covjek promjenit zbog tebe sto si mu ti rekao da se tebi nesvidjaju hahahhaha

a ja sam ti rekao par stvari i to nije samo sto se tice ovog projekta ti kvaris sve moguce projekte i ljudima blatis postove i thread-ove sram te bilo ja da sam administrator ban bi dobio za zivota provokatoru jedan
 
Član
joj ovog gorana stvarno je zugljiv :)
a druze sto bi rekli kod nas KRVI TI PAJDO IĐE LI TO DVISTA ?
svaka cast za golfociju volim ovaj xtream power tuning svaka cast i svaka ti dala dvajeksu za svjecica i goriva ;)
 

MyX

Član
miki321oc je napisao(la):
vidi se na trecoj slici gdje je izvedeno

:smajli03: koji sam ja kloc majko mila... hvala za odgovor, nisam ni primjetio, valjda me ovaj turbo zbunio i paznju odvukao.. :icon_evil:



PS: A vi sto ste zaratili... :icon_exclaim:
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Kakve su ti ovo plave cijevi :icon_question: Zar nisi nigdje mogao naći normalne crne meni ovo baš bezveze :icon_confused:


ma moram imati plava crivad tako žena rekla pošto je ona plava da moraju i crivad ja šutim i nežalim se dok god nemoram komplet auto farbati u plavo dobro je
 
harbas je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Kakve su ti ovo plave cijevi :icon_question: Zar nisi nigdje mogao naći normalne crne meni ovo baš bezveze :icon_confused:


ma moram imati plava crivad tako žena rekla pošto je ona plava da moraju i crivad ja šutim i nežalim se dok god nemoram komplet auto farbati u plavo dobro je

jojj drug legenda sii..ja nikad da navratim do tebe..
a nisi isao na VW show..
 
Početnik
Goca aludira na to da su kod mene crna crijeva.. kamionske gumistucne.. to naravno nevalja nije pravi profi renomirani tuning, potrebno je da budu u boji, po mogucnosti i sarenoj .. ili sa srcima ili cvjeticima.. i da ih postavi neki pravi tuner... huhuhu

:D:D:D
 
Član
HONEY je napisao(la):
Goca aludira na to da su kod mene crna crijeva.. kamionske gumistucne.. to naravno nevalja nije pravi profi renomirani tuning, potrebno je da budu u boji, po mogucnosti i sarenoj .. ili sa srcima ili cvjeticima.. i da ih postavi neki pravi tuner... huhuhu

:D:D:D

Buraz vjeruj mi da samo o tvojim crijevima razmišljam :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top