Golf 1 1.6D by JoNnY

Golf 1 1.6D by JoNnY

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ovako : prvo moje auto koje sam imao i imam i sada je ford sierra , ali sam prije 6 mjeseci i kupio golfa 1 . Golf 1 je dizel sto mi se i svidja zbog potrosnje goriva a imam sierru benzinca a nema ugradjen plin i koja bas voli da proguta dosta benzina pa tako da sam zadovoljan sa kecom koji cak 3 i vise od 3 puta manje trosi od sierre :). Ali opet sierra je cudo od auta . Dosta je brza i svidja mi se sto je zadnja vuca pa je bas dobra za drifta :). Eto da nepricam ja vise da vam i pokazem Golfa 1 . E ovako jos ovo da kazem , poceo sam da sredjujem golfica pa voleo bih da mi i vi pomognete. Evo slike . . .

[attachment=15449] A naravno slika ce biti jos :)
[attachment=15450]
[attachment=15451]
[attachment=15452]
U planu su mi sada kristalni farovi , sportski retrovizori,karabolke i svasta po malo od sitnica :)
A i felge ce jos malo pa doci :)
 
Administrator
nije los golf :icon_biggrin: samo moje misljenje je dok ne dodju kakve felge ja bi skino ove ratkape:icon_biggrin: moje misljenje
 
Član
ako mislis one m3-style retrovizore stavljat,moj savjet da ne radis,ogavno izgleda...ostavi njegove...stavi felge..nemoj nista plasticarit,ostavi sve originalno,al u extra stanju,po meni je to vrijednije od onih plastikom oblozenih keceva,nekako mi neprirodno izgleda....znaci,radi na sitnicama i na tome da auto dovedes u tip-top stanje,a ne na tome da nabacis neke plasticurine,da ti se smiju...opet,tvoje auto,tvoje zelje i planovi,al preporucujem fabricki izgled;);)
fin golfach,svidja mi se boja:cool:
 
Član
skinuti ratkape i onu "turbo soprt" nalju...
inače lijepa boja i dobri planovi (ovo sa kristalnim farovima)...
 
Imam keca i odmah da ti kazem kloni se M3 style i slicnih retrovizora, plastike i slicnih stvari, skini ovu chrome lookig lajsnu, spusti ga, zatamni, dobre felne, i ti si na konju
U potpisu:Davor_
 
Član
kao sto i ekipa kaze, stavi felge , spusti i zatamni i to je to!

Ostalo ostavi fabricko, mozes promijenit i farove i stopove al'prvo felge i amortizere nabavi pa onda ostalo!
 
Hvala na savjetima. . . Volim kada kazu sta valja a sta nevalja . . . Jer kada bi bilo sve po mom onda na sta bi licilo :), heheh . . . Evo danas sam bas malo oprao golfica , pa sam usput i slikao na brzaka da postavim ovde slikice . . . E sada komentarisite , sta valja a sta nevalja :) . Evo slika ...POZDRAV
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top