Golf 1 1.6 GTD

Golf 1 1.6 GTD

Član
svaka čast samo polako radi i uživaj deo po deo, na kraju kad završiš barem ćeš znati kakvo auto poseduješ.
 
Ovih projekata nam fali na forumu nema vise ni poruka ni postova kao.prije...this is love hehe
Svaka cast drug samo tako nastavi ...bolje nekad malo sacekat za pare pa.kupit kako treba nego.gledat u cijenu a ne.izgled i kvalitet...
 
Član
Ovih projekata nam fali na forumu nema vise ni poruka ni postova kao.prije...this is love hehe
Svaka cast drug samo tako nastavi ...bolje nekad malo sacekat za pare pa.kupit kako treba nego.gledat u cijenu a ne.izgled i kvalitet...
hvala drug sutra se nastavlja rad punom parom para nemam za sportske opruge zato imam opruge od 2 dizela i imam brusilicu pa dok ne skupim za opruge jer ja ga ovako podignutog ne mogu gledat sve mi kvari sto uradim :( na njemu su i pragovi zamjenjeni takodze prije nekih mjesec mozda sad zavsim ovo u gepeku idem na dio gdje su prednja sjedista al brate kako da zaradim kad je meni 17 god a sto jeste idem za automehanicara i volim ovaj poso sve sam radim i oko limarije i struje sve sto znam radim i odvajam od usta ne kupim da jedem kupim nesto za auto ne pamtim kad sam sebi sta kupio od gardarobe sve stara kupuje :p po citav dan nesto radim slabo u grad izlazim i vozam ga iako nemam polozeno sad punim 18 i do tad hocu da ga sredim da bude ko lutka :)
 
Poslednja izmena:
Član
Dns nista nisam stigo radit imao sam nekih drugih problema al eto barem sam ga stigao oprati :) sutra cu da ukinem tablicu i okacim je na stranu malo ja msm da bi trebalo dobro da ispadne :) nego ima li ko prednje sportske opruge za keca :) ?
1524769_410328115766350_459263631_n.jpg
 
Top