GOLF 1 1.1 benzin

GOLF 1 1.1 benzin

jeftino ne moze biti dobro, dokazano. jedino
u slucaju da sam radis i da znas sta radis, ovo
sto si poceo na golfu ide u rubriku anti-tuning,
probaj se malo angazovati pa skinuti ove mrezice, naljepnice,
pa za pocetak kupi bijele zmigavce, gdje ces bez zmiga voziti,
nije ovo banglades:lol::lol:
 
Član
da bi se kvalitetno sredio neki auto potrebno je puno novca,zato se to radi postepeno deo po deo...ovako mozes da ga izgitujes na sve strane,izlepis nalepnice i stavis diode na sve strane i sve to za male pare i 2 dana i kao rezultat dobijes auto kome se svi smeju. Promeni pravac,nije jos kasno. Sta god da odaberes,pa i extrime koji nije bas za taj auto,radi kvalitetno i mora biti dobro.
 
Član
moj buraz za 500 KM ne mozes kupiti ni felge kako treba za to auto a kamoli sve zavrsiti .... Po meni nije ovo anti tuning , već boga mi nažalost anti ćuning
 
Član
aksham je napisao(la):
moj buraz za 500 KM ne mozes kupiti ni felge kako treba za to auto a kamoli sve zavrsiti .... Po meni nije ovo anti tuning , već boga mi nažalost anti ćuning

a da je imao vise mislis da ih ne bi ulozio,jbg kriza je,nema se para,dobro se ista radi
 
Član
ArminM je napisao(la):
aksham je napisao(la):
moj buraz za 500 KM ne mozes kupiti ni felge kako treba za to auto a kamoli sve zavrsiti .... Po meni nije ovo anti tuning , već boga mi nažalost anti ćuning

a da je imao vise mislis da ih ne bi ulozio,jbg kriza je,nema se para,dobro se ista radi

Bolje da je na jednu stvar sve te pare ulozio, nego vako na sve pa nista kako treba ;)
 
Top