Gogle Chrome - problem

Gogle Chrome - problem

Član
ovako javio mi se problam sa ovom chromom, ima 2-3 dana, radi ona normalno i odjednom samo stane zastopa i pojavi se gore onaj krug kao da ucitava, i on se vrti i vrti i vrti ali nisa, nakraju izadjem i udjem opet i primijetio sam kad kliknem na ikonicu da mi otvori da je sporije dosta otvara, deinstaliro sam je pa ponvo instaliro ali opet isto, pa eto ako neko ima da zna sta bi joj moglo bit nek' pomaze ;)
 
Član
VW Diego je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
pobrisi suvisne add-ons

gdje kako sta? malo mi to objasni ako ti nije frka ;)

ako ti je chrome na nash jezik,onda odes u desnom vrhu na kljuc,kliknes i ides na Alati pa onda na Prosirenja, i otvorit ce ti novi prozor,u kojem mozes deaktivirati ili ukloniti add-ons koji ti netrebaju..

kakav ti je slucaj kad otvaras preko mozzila firefox ? ili internet ex ?
 
Član
sad' sam prob'o na exploreru, i na njemu slicna situacija, mada se on pokrene kad refresujem stranicu F5 dok kod chrome to ne prolazi! :icon_confused:
i jos sam primjetio da kada mi se to desi i izadjem iz chrome i udjem u task menager, i idem na procese nadjem otvorena 4-5 programa da kao da je chroma pokrenuta :icon_question:
 
add-onse mozes brisati iz pretrazivaca a poneke mozes i iz add/remove programs, sve moguce toolbars pobrisi i mora raditi ;)
 
Član
pa moguce je druze da ti je i do signala interneta,izgubi konekciju mozda cim pocne otvarat nesto...a moguce da si neki virus pokupio gdje pa on hebe stvar.
 
Član
Ja bi se ovdje nadovezao ako nije problem Interesuje me kako da uklonim prozorčić koji mi se pojavljuje gdje god da stavim miš na stranici? Nekad me sprečava da kliknem na doređeno mjesto, jednostavno ne mogu od tog prozorčića.
 
Top