gljivica na mondea, šta mislite?

gljivica na mondea, šta mislite?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zlajaaa je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
ako ces gljivu uzmi KN original...ako vec hoces univerzalnu, moras je dovest gdje hladan zrak, inace ce ti uvlacit vruc zrak u motor, povecat ce ti se potrosnja, gubit ces na performansama itd...ne isplativo..;)

ma stavim sliku! pa onda dajte koji savjet:D

Nelle_G je napisao(la):
ako ces gljivu uzmi KN original...ako vec hoces univerzalnu, moras je dovest gdje hladan zrak, inace ce ti uvlacit vruc zrak u motor, povecat ce ti se potrosnja, gubit ces na performansama itd...ne isplativo..;)

oklem žabi dlake( meni pare za KN) hehe! univerzalni neki ide:cool:



Bacas pare samo bespotrebno na univerzalni a neces nista postic, govorim ti iz licnog iskustva. Mnogi ljudi su se vratili na fabriku pa i ja posle tog univerzalnog jer nije nista drugo nego bacanje para. Bolje se strpi pa kupi KN panel ili 57i kit ili Kn Apolo (on je najskuplji) sigurno ces bit vise nego zadovoljan kako motor dise.
Imas takodje i BMC al' i oni su ti poskupi.

To je moj savjet a ti naravno uzmi dva ako hoces univerzalna pa spoji...:123::123:
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
ako ces gljivu uzmi KN original...ako vec hoces univerzalnu, moras je dovest gdje hladan zrak, inace ce ti uvlacit vruc zrak u motor, povecat ce ti se potrosnja, gubit ces na performansama itd...ne isplativo..;)

ma stavim sliku! pa onda dajte koji savjet:D

Nelle_G je napisao(la):
ako ces gljivu uzmi KN original...ako vec hoces univerzalnu, moras je dovest gdje hladan zrak, inace ce ti uvlacit vruc zrak u motor, povecat ce ti se potrosnja, gubit ces na performansama itd...ne isplativo..;)

oklem žabi dlake( meni pare za KN) hehe! univerzalni neki ide:cool:



Bacas pare samo bespotrebno na univerzalni a neces nista postic, govorim ti iz licnog iskustva. Mnogi ljudi su se vratili na fabriku pa i ja posle tog univerzalnog jer nije nista drugo nego bacanje para. Bolje se strpi pa kupi KN panel ili 57i kit ili Kn Apolo (on je najskuplji) sigurno ces bit vise nego zadovoljan kako motor dise.
Imas takodje i BMC al' i oni su ti poskupi.

To je moj savjet a ti naravno uzmi dva ako hoces univerzalna pa spoji...:123::123:


a odusto sam ja! ali hvala na savjetu;) naću nšto drugo i uradit:D;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top