gljivica na mondea, šta mislite?

gljivica na mondea, šta mislite?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
šta mislite o postavljanju gljivice na Ford Mondeo 1.8TDi??
znam da snage neću dobiti, isključivo me zanima zvuk, prednosti i mane??
hvala unaprijed:cool:;)
 
Član
da je benzin onda ok imao bi prej*.... zvuk al na dizela nevjerujem da ce se cut neka razlika ganjaj blow off ako je turbak da pisti i to je to ;)
 
zile je napisao(la):
da je benzin onda ok imao bi prej*.... zvuk al na dizela nevjerujem da ce se cut neka razlika ganjaj blow off ako je turbak da pisti i to je to ;)

zasto placat blow off 300-400KM kad moze kupit gljivicu za 30-tak KM i ima da pisti turbina :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
hahaha to bi ti bila najbolja opcija i spicis mu plin da trosi ko dizel :lol: ja ti kazem za ono sto predpostavljam kod mene je benzin i sa gljivom je zvuk uhhhh al za dizela nevjerujem al meni se svidja kod turbaka kad je blow of pa kad pisti ono isto lozionicki pravo pa to ti je najbolje da zaganjas :lol:
 
Član
zile je napisao(la):
hahaha to bi ti bila najbolja opcija i spicis mu plin da trosi ko dizel :lol: ja ti kazem za ono sto predpostavljam kod mene je benzin i sa gljivom je zvuk uhhhh al za dizela nevjerujem al meni se svidja kod turbaka kad je blow of pa kad pisti ono isto lozionicki pravo pa to ti je najbolje da zaganjas :lol:

uredu! ali u šejtana je 1.9 i sličnih su performansi motori i pišti stvarno dobro;)

zile je napisao(la):
hahaha to bi ti bila najbolja opcija i spicis mu plin da trosi ko dizel :lol: ja ti kazem za ono sto predpostavljam kod mene je benzin i sa gljivom je zvuk uhhhh al za dizela nevjerujem al meni se svidja kod turbaka kad je blow of pa kad pisti ono isto lozionicki pravo pa to ti je najbolje da zaganjas :lol:

najniža potrošnja izmjerena 4.8litara, pa ti sad vidi:lol::lol:

GreenDevil je napisao(la):
zile je napisao(la):
da je benzin onda ok imao bi prej*.... zvuk al na dizela nevjerujem da ce se cut neka razlika ganjaj blow off ako je turbak da pisti i to je to ;)

zasto placat blow off 300-400KM kad moze kupit gljivicu za 30-tak KM i ima da pisti turbina :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ja 300-400KM, moš svašta za te pare uradit jbt! a mene interesuju koje su mane toga, ako ih ima:icon_question:;)
 
kod mene je gljiva na Lanciji i ima extra dobar zvuk a kolega je stavljao na golfa dizela i skinuo odma keze nema efekta...
 
Član
Kupi onda od sejtana motor pa stavi u forda :lol:
Ma ko ce skontat kakav je u njega motor to treba strucnjake dovest da izucaju :icon_question::lol:

Neg otidji opet u trocadero za 30 KM valja i onim konobarima od neceg zivit :lol:
 
Član
ako ces gljivu uzmi KN original...ako vec hoces univerzalnu, moras je dovest gdje hladan zrak, inace ce ti uvlacit vruc zrak u motor, povecat ce ti se potrosnja, gubit ces na performansama itd...ne isplativo..;)
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
ako ces gljivu uzmi KN original...ako vec hoces univerzalnu, moras je dovest gdje hladan zrak, inace ce ti uvlacit vruc zrak u motor, povecat ce ti se potrosnja, gubit ces na performansama itd...ne isplativo..;)

ma stavim sliku! pa onda dajte koji savjet:D

Nelle_G je napisao(la):
ako ces gljivu uzmi KN original...ako vec hoces univerzalnu, moras je dovest gdje hladan zrak, inace ce ti uvlacit vruc zrak u motor, povecat ce ti se potrosnja, gubit ces na performansama itd...ne isplativo..;)

oklem žabi dlake( meni pare za KN) hehe! univerzalni neki ide:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top