gljiva problem ?? ili ne ??

gljiva problem ?? ili ne ??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako stavio sam gljivu prije otprilike 7-8 mjeseci. Nedugo nakon toga auto je pocelo da neravnomjerno radi (trokira) dok je hladno a kad se temperatura podigne radi normalno. Tad sam promjenio svjecice sve i neko vrijeme je bilo uredu ali nakon otprilike mjesec opet se to desava i svjecice budu u ocajno prljavom stanju e sad me interesuje dali je moguce da gljva dozvoljava prasini da udje u motor pa tako da i prlja svjecice ?
 
Početnik
zile je napisao(la):
eh ovako stavio sam gljivu prije otprilike 7-8 mjeseci. Nedugo nakon toga auto je pocelo da neravnomjerno radi (trokira) dok je hladno a kad se temperatura podigne radi normalno. Tad sam promjenio svjecice sve i neko vrijeme je bilo uredu ali nakon otprilike mjesec opet se to desava i svjecice budu u ocajno prljavom stanju e sad me interesuje dali je moguce da gljva dozvoljava prasini da udje u motor pa tako da i prlja svjecice ?



nije do gljive



ali pazi nemozes uzeti mene za ozbiljno, jer ja neznam nista, ja sam ovdje da bi slusao druge i naucio nesto, jer svatko bolje zna od mene kako sloziti moj auto, itd :D :D :D
 
Član
hahaha :lol: Hvala puno drug. Dobro je da nije do gljive jer mi se kod auta najvise svidja zvuk :lol:
 
Član
pa pogledaj malo kakav ti je taj filter taj tkzv gljiva,mozda je neki losiji,pa propusta svasta jbg..eh sad da li to moze da utice na prljavstinu na svjecicama to ne znam
 
Početnik
zile je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
zile je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
zile je napisao(la):
hahaha :lol: Hvala puno drug. Dobro je da nije do gljive jer mi se kod auta najvise svidja zvuk :lol:


nije do gljive

reci mi koji je tocno motor u pitanju

a motor je 1.6 16V e


a koji auto? :cool:


opel tigra 1.6 16v 98' godiste :D sorry



treba vidjeti koje i kakve senzore ima taj motor, za pocetak

moguce i senzor temperature da zeza..
 
Član
hmmm pa eto otici cu ove do kraja sedmice do jarana u servis pa nek to malo detaljno pregleda sta kako, ugl. tebi drug hvala puno jer bio sam se nakanio da skidam gljivu al ipak ostaje :cool:
 
Član
Iskreno imao sam sl. problem...
auto je radilo jedan period normalno, i onda poceo trzati opasno.
Vratio stari filter i to trzanje se smanjilo, gotovo da ga nije ni bilo... al sam ipak na kraju morao zamjeniti kablove od svjecica, jer je jedan od njih prekidao. Znaci ne mora biti da je do gljive, al moje pretpostavke su ako nije dobro postavljena da moze stvarati odredjene probleme kao izmedju ostalog i navedeni.

Al vrijedi je staviti ako nista radi onog zvuka u pm. kako pisti:icon_mad:
 
Član
Sporting je napisao(la):
Iskreno imao sam sl. problem...
auto je radilo jedan period normalno, i onda poceo trzati opasno.
Vratio stari filter i to trzanje se smanjilo, gotovo da ga nije ni bilo... al sam ipak na kraju morao zamjeniti kablove od svjecica, jer je jedan od njih prekidao. Znaci ne mora biti da je do gljive, al moje pretpostavke su ako nije dobro postavljena da moze stvarati odredjene probleme kao izmedju ostalog i navedeni.

Al vrijedi je staviti ako nista radi onog zvuka u pm. kako pisti:icon_mad:

a kako nepisti jos pogotovo kad se priblizi blokadama uhhhh al jbga kad iznervira nekad to sto trza neznam vidjet cu ovo sto je honey rekao na servisu pa ako to bude uredu onda pa pa gljiva. Hvala puno.
 
Član
Dottore je napisao(la):
Pa jednostavno vratis serijsku kutiju i provozas se, ako radi ok onda je do gljive :icon_smile:

a vidis to mi je najlakse da uradim a nisam se toga sjetio :lol: Hvala drug puno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top