Gledanje TV programa i radio stanice - online

Gledanje TV programa i radio stanice - online

Član
Naletio sam na zanimljivu stvarcicu, gledanje TV programa preko interneta, kao i slusanje radio stanica. Potrebno je da imate VLC player, i playlistu sa programima i sa radio stanicama, koju cu postaviti za skidanje. Kad skinete listu, potrebno je samo desni klik na istu, pa open with VLC i to je to.

Lista TV programa i radio stanica

Posto vidim da nesto ne radi link za skidanje, ko hoce, moze mi poslati mail na pp i saljem listu mailom.

Da napomenem jos samo ovo, svi TV kanali su sa podrucja EX-YU, kao i radio stanice.
 
Član
da ne otvaram novu temu, evo jedna stranica sa koje se direktno gleda. ima raznih programa, pa ko ima vremena nek baci pogled :D


http://www.profreetv.com/
 
joj od kad je to isfurano, bez uvrede, ali postoji mnostvo playera namjenjeni bas za gledanje TV preko neta.....

jedan od najbolje pokazanih, bar meni za sad, jeste Radeon TV Mobile Player, ko voli nek izvoli, a ovo za VLC kada se izmjene streaming linkovi opet moras traziti nove, dok ovaj Radeon to sam radi ;)
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
joj od kad je to isfurano, bez uvrede, ali postoji mnostvo playera namjenjeni bas za gledanje TV preko neta.....

jedan od najbolje pokazanih, bar meni za sad, jeste Radeon TV Mobile Player, ko voli nek izvoli, a ovo za VLC kada se izmjene streaming linkovi opet moras traziti nove, dok ovaj Radeon to sam radi ;)
Ja nisam nesto puno ni trazio, ovo sam nasao, i meni radi dobro, a sto se tice streaming linkova, ovi su prilicno stari, a rade bez problema, ne znam sta bi ti rekao vise, moguce da ce ih nekad i promjeniti.

A na kojem principu radi taj player o kojem ti govoris, mozes li malo vise reci za njega ako imas vremena.
 
Član
imam ja taj player, radi na principu da ga downloadujes, instaliras. pokrenes ga kao svaki normalan program. kad ti otvori player automatski trazi da li ima nekih novih izmjena u kanalima i onda ti izlista kanale prema drzavama ili prema vrstama, po zelji kako ti izaberes...

to je sva mudrolija. ima fkt dosta kanala...
 
Član
E hvala, skinucu i njega pa da vidim, posto ovo sto sam ja postavio su samo programi sa podrucja Ex-Yu
 
jusuf je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
joj od kad je to isfurano, bez uvrede, ali postoji mnostvo playera namjenjeni bas za gledanje TV preko neta.....

jedan od najbolje pokazanih, bar meni za sad, jeste Radeon TV Mobile Player, ko voli nek izvoli, a ovo za VLC kada se izmjene streaming linkovi opet moras traziti nove, dok ovaj Radeon to sam radi ;)
Ja nisam nesto puno ni trazio, ovo sam nasao, i meni radi dobro, a sto se tice streaming linkova, ovi su prilicno stari, a rade bez problema, ne znam sta bi ti rekao vise, moguce da ce ih nekad i promjeniti.

A na kojem principu radi taj player o kojem ti govoris, mozes li malo vise reci za njega ako imas vremena.

program ko program, otvoris, pri svakom startanju radi update linkova, onda imas sve moguce kanale razvrstane po kategorijama i po zemljama ;)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NDIW-5sDMv8&feature=related[/video]
 
Član
Evo skinuo, radi super, ja nisam znao za ovaj program prije (nisam nesto pretjerano ni trazio da budem iskren)
Steta sto je ukinuto ono da se daju (+) ili (-) reputacija, ali svejedno od mene jos jedan od ne znam koliko pluseva za tebe ;)
 
Član
naravno da je najbitnije da pomognemo jedni drugima ako mozemo, a ti uvijek imas dobar savjet ;)
 
Top