Gledanje 'Avatara' izaziva depresiju i suicidalne misli

Gledanje 'Avatara' izaziva depresiju i suicidalne misli

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Na mene nije ostavio nikakav utisak, al stvarno. Mada su svi ljudi razliciti, ne bi ni valjalo da smo svi isti :)

Ali po mom misljenju film nije nista toliko dramatican i poseban da bi ostavljao utisak, a pogotovo bacao u depresiju bar ne na clanove ovog foruma :) Pa nema ni sto metara asfalta, niti jedno japansko auto ........ :)

Na nas vise ostavi utiska nesto tipa fast and furous :) jedino sto nismo amerikanci pa jos nismo poceli da presrecemo kamione i krademo dvd playere :) ali mislim da su svi sa ovog foruma bar nekoliko puta odgledali sve dijelove i zeljno iscekuju sledeci a nakon filma im se javi zelja za nekim auticem nalik na one.

A ako nije tako, onda ste pogresili forum :)

Za nas bi trebalo napraviti film u kom likovi kad su konektovani u taj virtuelni svijet, voze kakva fina auta :)

Mada su to sve varijacije na MATRIX zato mi se i nije svidio.
 
Član
original.jpg


Stvarno isto... :lol:
 
Član
Film jest dobar ali da padnem u depresiju zbog toga... :lol: Imam ja i ljepsih snova! ;)
 
Član
Ma svakakvih glupana ima. Ne znam da li ste culi za igru World of Warcraft i majmune sto su umirali zato sto nisu jeli danima igrajuci tu igru hehehe ... ili o Majci koja je ubila dvoje svoje male djece jer zbog njih nije imala vremena da igra WoWa .... To su ti ti likovi i ovaj clanak sto je Sa-X stavio je isto ko da ides u nas Jagomir i satvis par njihoh komentara o necemu :D
 
Član
WoW je posebna prica, niko normalan to vise i ne igra, blizzardova krava muzara... :icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top