Glava U Torbi Evo Zasto Su Motociklisti Najugrozeniji Ucesnici U Saobracaju

Glava U Torbi Evo Zasto Su Motociklisti Najugrozeniji Ucesnici U Saobracaju

Član
</div>
<div style="text-align: center"><object type="application/x-shockwave-flash" width="450" height="350" data="http://www.youtube.com/v/NXoLPrTcELc" id="ltVideoYouTube"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/NXoLPrTcELc" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAcess" value="sameDomain" /><param name="quality" value="best" /><param name="bgcolor" value="#FFFFFF" /><param name="FlashVars" value="playerMode=embedded" /></object></div><p>Nije lako biti motociklista. Osim &scaron;to upravljate vozilom na
dva točka, &scaron;to je po logici stvari nestabilnije od onih sa četiri, u svakom
trenutku morate da pazite na stanje podloge i situaciju oko vas.</p>



<p class="MsoNormal"> Ako svemu tome dodate vremensku nepogodu poput pljuska, praktično
je nemoguće da ne&scaron;to ne pođe po zlu, kao &scaron;to je na vi&scaron;e nego srećan način naučio
motociklista u Rusiji.</p>



<p class="MsoNormal">Nakon &scaron;to je previsoki kamion ispred njega zakačio most
dizalicom koju je prevozio i pritom ga skoro ubio, (ne)srećnik na motociklu je proklizao
na natopljeni deo autoputa gde je zamalo zavr&scaron;io pod Audijevim točkovima.</p>



<p class="MsoNormal">Izvor: Tportal.hr</p>

<br />


<br />
 
Ne znam gdje je ovo bilo,ali konkretno u Sarajevu imati motor i isti voziti sigurno po gradu je ne moguca misija.I opet u svakoj situaciji ili udesu smo mi krivi,jer smo olosi,kriminalci,divljaci,svi smo u istom kosu kako god mi vozili,uvijek smo najgori.
 
Član
leonardo_kemo je napisao(la):
Ne znam gdje je ovo bilo,ali konkretno u Sarajevu imati motor i isti voziti sigurno po gradu je ne moguca misija.I opet u svakoj situaciji ili udesu smo mi krivi,jer smo olosi,kriminalci,divljaci,svi smo u istom kosu kako god mi vozili,uvijek smo najgori.

Bas tako ni krivi ni duzni najebemo :icon_confused:
 
Top