Glasanje za Fele za Adiii `a

Glasanje za Fele za Adiii `a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
prvo 3 pa 2...

nego sto ovakva pitanja postavljas na forumu, nije mi jasno... nest sto treba da ide na tvoj auto pitas za misljenje drugih, ili samo onako da vidis sta raja misli... si ti vec odlucio prije postavljanja posta ili !?
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
prvo 3 pa 2...

nego sto ovakva pitanja postavljas na forumu, nije mi jasno... nest sto treba da ide na tvoj auto pitas za misljenje drugih, ili samo onako da vidis sta raja misli... si ti vec odlucio prije postavljanja posta ili !?

hehe pa ja hocu da se i drugima svidja auto sto pravim a ne samo meni...naj vise volm kad mi neko koga nikad nisam video u svome zivotu i kaze bas ti je fino auto gdje si kupio ovo pa ono i tako....:D radi toga zivim buraz!!...
 
Član
aha intresantno... meni se svidjaju naljepnice JegerMaister na autu... hoces jednu zaljepiti ? :D
malo sale... fino je sredjivat auta i sve to ali kupiti stvar na auto koja se tebi onako svidja radi drugih mi ne ide u glavu... :)
 
Član
ako je golf 3 u pitanju, najbolje 1, a 3 su mi vise za neko robusnije auto tipa bmw ili neki audi a3...
 
Član
Ove felge pod br. 3 ima momak u Zenici, na Golf-u V, i extra su sjele, josh mu je i V crne boje. :)
 
Član
da se ja pitam ja bi odabrao 1. ove druge kao 2. izbor a trece ne bih nikako stavio na Golfa tricu. nekako 3. ne leze na tricu golfa previse su napadne
 
ako mislis da ce ti glasanje odabrati felge, onda nemoj sebi sredjivati avtic! jer to vise nece biti tvoj rad...
 
Član
bash tako freekvw1983... auto se sredjuje sebi za svoj gust, ne za raju... i uvijek ce se neko naci tko ce reci ovo mi se ne svidja ili slicno...
@Adi ... nemoj pogresno sta shvatit, nist licno ni lose. samo pricamo, vidio sam tvoj auto par puta uzivo i lijep je pravo , cijenim trud i sve , sretno dalje , ali u biti nisam neki ljubitelj plastike uopste mada volim vidjet ljep auto koji je kulturno uradjen, a tvoj auto je jedan od takvih
 
Član
sad vidim i felge br. 1.. Moj izbor bi bio 3-1-2

@tepSIJA mislim da si ga zamjenio sa nekim.. Nije covjek iz BIH
 
Član
auuu da ... moja greska... elem sve ostaje sto sam napisao osim ovo da sam ga vidio par puta... polupao loncice malo ... pardon greska...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top