Glasajmo za Miralema Pjanića

Glasajmo za Miralema Pjanića

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
glasao i ja... ;)


PS. Samo je jedan covjek na forumu koji moze u svakom momentu dobiti ban od igy-a. Zna igy na koga ja mislim hahahahhaha :lol:
 
Član
znam ja sto igy ne voli fudbal... od onda kad je stajao na golu hahahaha... igy ba, pa off diskusija je, imaju pravo pricati o kantama za smece a ne za muskarce najvaznijoj sporednoj stvari na svijetu...

Go Pjanicu... evo i od mene glas... samo ovaj rus zaheban pravo..
 
Član
Mrsko mi traziti sad , ali da li neko zna kad je izbor..tj do kad se glasa..pjanic i dos santos su ubjedljivo najvise glasova dobili ...
 
Član
mirzaa3 je napisao(la):
Mrsko mi traziti sad , ali da li neko zna kad je izbor..tj do kad se glasa..pjanic i dos santos su ubjedljivo najvise glasova dobili ...

nije dos santos, nego dzagojev iz CSKA... ;)

a sto se tice povrede, vjerujem i nadam se da nije nista toliko ozbiljno. nisam gledao kad se povrijedio, vidio sam samo kad je sepajuci izasao van terena. nadam se da ce biti spreman za portugal...
 
Član
bulex je napisao(la):
povrijedi se pjanic... izvede ga...:icon_cry:

nije se primjetio onih 30ak min koliko je vec igrao, takodje ni na prosloj utakmici liverpool - lyon je dobro odglumio caspera (nije se vidio) :D
 
Član
ibizasa je napisao(la):
bulex je napisao(la):
povrijedi se pjanic... izvede ga...:icon_cry:

nije se primjetio onih 30ak min koliko je vec igrao, takodje ni na prosloj utakmici liverpool - lyon je dobro odglumio caspera (nije se vidio) :D

Bitno je da se vidi protiv Portugala... :) Na ove bolje poznate uvijek protivnik obrati veliku pažnju, pa ovakvi iskoriste priliku i pokažu se u najboljem izdanju :)

Go Go Go :)
 
Super Moderator
ibizasa je napisao(la):
bulex je napisao(la):
povrijedi se pjanic... izvede ga...:icon_cry:

nije se primjetio onih 30ak min koliko je vec igrao, takodje ni na prosloj utakmici liverpool - lyon je dobro odglumio caspera (nije se vidio) :D

bogme na onoj prosloj utakmici pjanke probio po desnoj strani i zabiju go :D
ma igrat ce za reprezentaciju nije nikakva jaka povreda ja mislim :D

olensoner je napisao(la):
allroad je napisao(la):
j*o te ovaj default stalno banovan :icon_question:

vjerovatno zbog PM-ova;)

sta je rec sa PM-ovima ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top