Gilera Runner SP

Gilera Runner SP

Član
Vidim vecina predstavljaju svoje dvotockase pa i ja cu svoju sto se tice motora cista serijala 49 kubicnih cm:icon_biggrin: full oprema Brembo kocioni sistem,klima kozno sjedalo,grijanje cjevanica od usisa hladnjaka:lol: top speed 90-95km/h a kada me vjetar posluzi navuce na 100km/h....
Ovo je kada sam je tek uzeo prije nekih 4mjeseca:icon_biggrin:
eb3mm0.jpg

731dep.jpg

av0oya.jpg

r1d0rt.jpg

Na njoj je radjena skoro generalka promjenjeni lezajevi na radilici,pumpa vode semerinzi,termostat,svjecica,disk plocice prednje i zadnje TRW koje opet malo cvile,lezajevi na prenosu kao i lezaj zadnjeg tocka i ulje,auspuh od gilere 2009g(stari bio zacepljen),malossi rolnice,centralna roza opruga i zelene oprugice lamele:icon_biggrin:
A sto se tice izgleda kupljen je vizir,prednji i zadnji zmigavci sa stopkom od novije facelift:lol:
Ovo je veceras malo slikano cisto za foruma,a ako se sjetim sutra je slikam po danu ;)
vq5s3n.jpg

sglcll.jpg

2rnvfc4.jpg

12130va.jpg
 
Super Moderator
ove runnerice kad su ispravne idu to je cudo jedno ;)
zamjerka im je vjesanje al eto moze proci :D
super motoric za grada se ubio samo dobro ulje sipat i ne sikiraj se ;)
 
Član
sipam mu castrol i silicone neki cini mi se fusch

Narucen sportski auspuh novi remen rolnice oprugice i malossi sportski filter(panelni)
 
Super Moderator
Ja boga mi ne vidim al hajd nebitno
daj nam slika preko dana malo da vidimo :D
koji je karburator kod njega jel dellorto ? ako vec nisi skinuo blokadu s njeg onda stavi vecu diznu recimo 63, 64 ili 65 i podesis malo karburator
nemoj ni skidati blokadu dok ne nabavis vecu diznu vec kad sve nabavis onda fino skines taj limic i namontiras vecu diznu ;)

 
Član
Hehe nije delorto nego weber,a nemam ja ovaj limic,a kada sam bio kod majstora za servise kaze da je stavio diznu 84 ???

A bice slika mozda i sutra :)
 
Super Moderator
a vjerovatno je bila blokada na isti fol pa skidana
hmmm 84 ne znam zasto tolika
te vece dizne se stavljaju ako hoces vec gljivu filter i tako te prerade sa usisom radit
al eto sad mozes bez problema i gljivu stavit ne samo malossi red sponge :D
 
Član
Hehe moze nije frka samo da namontiram ovo sve :)

allroad je napisao(la):
a vjerovatno je bila blokada na isti fol pa skidana
hmmm 84 ne znam zasto tolika
te vece dizne se stavljaju ako hoces vec gljivu filter i tako te prerade sa usisom radit
al eto sad mozes bez problema i gljivu stavit ne samo malossi red sponge :D

Hehe vidjet cemo kako ce se ponasati kada ovo sve namontiram;)
 
Top