Gilera nexus 250 ccm i 500 ccm

Gilera nexus 250 ccm i 500 ccm

Član
Gilera nexus 250 ccm ili 500 ccm zanima koja je razlika izmedu ta dva motora ako tko zna(ubrzanje,stabilnost).Razlike u odrzavanju,registraciji..I koja boja vam se svida(crna,crvena,siva,italia ona) :D
I kakav je Kymco xcity 300 jeftiniji je do spram gilere
 
Uzmi sebi Gileru 250 ccm, i budi miran!Sta ce ti dzaba od 500 ccm,kad ces je voziti samo po gradu!
A te Kymco zaboravi...Gilera je Gilera!:cool:
 
Član
brate Gilera je Gilera, slazem se sa kolegom, dosta ti je 250, extra su to dobri motori, imaju puno potencijala, a o izgledu da ne pricam, dizajn za 10. Crvena je meni najbolja, mada ni crna nije losa;);)
 
Član
neces se pokajati uopste sta god da uzmes, mada 250cc ti je tamam.. vrhunski kvalitet,marka, sve, ja evo runnera derem od 50cc nikad mu nista.. sretno sta god uzmes
 
imam iskustvo i sa jednim i sa drugim motorom. sve zavisi sta imas u planu da radis sa njima duze ili krace relacije?samo znaj da se vozis na tom motoru na sporskom stilu a za iste pare kupis i Tmax kojije dosta al dosta bolji i brzi i startni
 
Član
500ccm ce da ti trosi pofino....to motor za grada nije...ako ces vecinu voznje provoditi po gradskim ulicama onda 250ccm....ako se ipak mislis vozati malo cesce van grada..recimo do mora vikendom i sta ja znam ici negdje-putovati sa motorom onda definitvno 500ccm jer 250ccm i nije neka sreca na otvorenoj cesti..
Kymco je vise nego odlican skuter...vjeruj mi neces pogrijesiti..oni su rame uz rame sa talijanima....samo sto je kod nas sa motorima ista stvar kao i sa autima ako nije vw ili suzuki yebo auto i motor:lol::lol:
 
Član
Ja sam vozio ovu novu 300 cc crna je bila extra motor netreba jači... e sad neznam koja je razlika 250cc nevjerujem da je velika u 2-3 kw
 
Član
Imam nexusa 500 razlika u registracije je nikakva isto para izadju jer radim u osiguranju pa znam ,250 nije ni blizu ko 500 ccm moj ti je savjet 500 jer sam i ja probo 250 pa onda 500 i zakljucio sam da je ko biciklo 250 ccm spram 500 pozdrav i sretno u kupovini i ako si musterija prodo bih ti ja svoju jer planiram nes drugo uzet
 
Top