Ghostrider subaru vs Cops ( Ludo i intrigantno ! )

Ghostrider subaru vs Cops ( Ludo i intrigantno ! )

Član
Pričalo se da je poginuo na autoputu sa motorom u pokušaju da neznam između neka 2 grada dođe za par minuta, obilaznice i to, promet gust, 200kmh+, navodno je prvi put uspio drugi put ne.. Al kolko ga ljudi imitira više je teško znat jel to on živ il je netko drugi.. Ugl u njemačkoj čini mi se da je bilo u nekom videu da ga je murja ulovila (dok je stajao naravno), valjda na osnovu motora odjela kacige, odveli ga na razgovor itd, al kak nikad nema tablice ni neka sigurna identifikacijska obilježja morali su ga pustit.
Al sve što se o njmu zna je na temelju snimaka, gdje main actor može bit bilo tko...
 
Super Moderator
Ima njih vise sto rade s njim i pomazu mu, a i ti ostali su dobri vozaci.... ako ga pratite od prije onda morate znati folove kad se ganjaju i tako to
uglavnom vozi nenormalno dobro a to da li je ziv ili ne, ne zna se, jer do sad je po pricama poginuo jedno 700 puta
respect ;)
 
Član
Ma bit ce dovoljno da se ti s njime uslikas kraj tih makina i ja cu ti vjerovati a ako je nas bosancero pozdravi ga od nas:123::cool:
 
Član
hahahahaha oplakoohhh

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/TRAiVKheDnY?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/TRAiVKheDnY?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

evo i ovo je smjesno, on na tockicu xD
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Ba40mEj8aUY?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Ba40mEj8aUY?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Član
a ako je rodjen u svedskoj onda ne moze biti bosanac osim porijeklom....tj. daleko je on od bosne :)
je ako ga znas slikaj se s njim s ovim makinama, nek on bude u kombinezonu ok ;) i vjerujemo ti...
sve dok je on anoniman toliko, posebno u svedskoj gdje pretpostavljam ima mnogo frendova..on je samo stvarni mit, legenda :)

ali sta cojk radi to je za ne povjerovati, tacno NFS je imalo uticaja na njegov stvarni zivot ....uspjesno :)
 
Član
Cuj Bosanac,jos iz doboja, Jao majko mila.....al ajde u neku ruku kad se dobro zamislim samo nekoj budali od nas bosanaca moze pasti na pamet da radi ovakve ludorije,,nama je to u krvi svima. Ali ja cu se opet smijat na ovo bosanac sve dok se ne dokaze da je tako. Covjeku treba podic spomenik,definitivno. Max respect za svaki njegov potez
 
pa imate i ovom jednom videu ghost rider exposed govori se da je lik iz australije ali da dosta vremena provodi u europi posebno svici...navodno svaki put kad je on bio u europi desavali su se vaki slucajevi da se pojavi ghost rider i da nakon izvjesnog vremena izadje dvd...koji ba bosnjo budite ozb...rijetko koji bosnjo uspijeva da bas uspije vani a pogotovo da uspije i jos da obozava vako auta...rijetkost
 
Član
pregledao sve i jedan njegov snimak i sve i jedan imam na komp..a momak nije poginuo jes je ziv..to je morao objaviti da se malo policija u norveskoj smiri..jer ako ga uhvate dozivotno ce zatvora dobiti..barem tako kaze na jednom interviju..a ovo da je bosanac cisto sumljam..i da neko od ove odabrane ekipe zna da on ovo radi cisto sumljam jer bi ga neko sigurno odao..al momku svaka cas sta radi sa motorom a pogotovo sa autom..
 
Super Moderator
Mora imati ekipu koja mu pomaze
Prvo ko ga snima a drugo s kim se ganja i tako to... dosta je tu njegove ekipe ali ipak mislim i da ima nekog dogovora s policijom i tako
Da hoce ganjali bi ga helikopterima i sa 100 patrola pravili mu barikade ne bi on mogao pobjeci
 
Član
allroad je napisao(la):
Mora imati ekipu koja mu pomaze
Prvo ko ga snima a drugo s kim se ganja i tako to... dosta je tu njegove ekipe ali ipak mislim i da ima nekog dogovora s policijom i tako
Da hoce ganjali bi ga helikopterima i sa 100 patrola pravili mu barikade ne bi on mogao pobjeci

koja bi policija dozvolila javnu blamazu...tj. da su bespomocni u provodjenju zakona?
ili da ne mogu zastiti gradjane od takvih? ne vjerujem..

australac? kako rece u ovom video cini mi se ? ako je od izvora pravog onda se moze vjerovati...a opet da je u USA njima je svejedno i ubiti ga, no u europi to nije tako....zato to i radi u europi ocito...uglavnom svedskoj...
 
Član
Dobar je igra test driva ko moj frend al samo sa motorma ma on je nas nemoze njihov covjek onoliko biti lud a ima drugove kojima vjeruje i to je to 2,3 komada dok ga neuhvate svatko moze biti ghost rider.Sretno GHOST RIDERU.;)
 
Top