gewinde za bertonku

gewinde za bertonku

Član
kupio sam dotu hanzo 19" sa gumama 225/35 kupio bih gewinde ali neznam koje...razlog gewindi je malo su ga digle te felge a i zastruže kad naletim na ulegnuće...!?
 
na bertonku hoces da stavis 19"? , jedine gewinde na tako velike felge ja bi preporucio KW ili H&R , moze i Weitec , kad stavljas na obicnu Astru G s 2 vrata 19ske znam da se mora jedan komad lima otkinuti al nisam upoznat s bertone , pa tako raspitaj se da slucajno sta ne zeznes ili poderes gumu , te gume su mjera za te felge sve to moze stati fino
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
na bertonku hoces da stavis 19"? , jedine gewinde na tako velike felge ja bi preporucio KW ili H&R , moze i Weitec , kad stavljas na obicnu Astru G s 2 vrata 19ske znam da se mora jedan komad lima otkinuti al nisam upoznat s bertone , pa tako raspitaj se da slucajno sta ne zeznes ili poderes gumu , te gume su mjera za te felge sve to moze stati fino

Nije puno za nju 19... samo zavisi koji ET i gas :) mogu to gevinde popravit ako je odgovarajući ET...

Vidi s Muhom ili Taxi barom za gewinde... vidi šta ti mogu ponuditi, pa se prilagodi šta ti paše... oni ti mogu nabaviti sigurno...
 
Početnik
posto si iz HR ja ti mogu nabaviti ali nebi da se mjesam kolegama u posao zato pogledaj na

www.gabrek-tuning.com
 
Top