Gewinde WEITEC

Gewinde WEITEC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da se malo raspitam. Nasao sam sebi Gewinde WEITEC polovne za pasata vozeno na njima godinu i pol, neznam koliko je prideno na njima nali cu se raspitat.Dali je neko imao te Gewinde? Kakvo je auto na njima(jeli kruto....)? Cjena im je 500KM dali to vrijedi te pare?
 
Član
gewinde weitec ti spadaju u gornju srednju klasu.inače weitec ti je mlađi brat firme KW i rade se po njihovoj licenci.na vwcc forumu velika većina ih hvali šta se tiče držanja ceste i prvenstveno udobnosti.ali kupovina polovnih ti je mačak u vreći.provjeri dali se matica za štelovanje visine može odvrtati i zavrtati po tijelu jer taj dio korodira i zapekne, ako procure treba uložak napunit, što nije baš ni jeftino a i pitanje kome dati da to obavi kako treba.
 
Bolje ti je uzeti neku slabiju marku a da je novo,nego ovo ovakoo..Nemoze se svakome vjerovati kako je vozeno i koliko je vozeno na njima..Ja ih trazim takoder,al izabrat cu najvjerovatnije raceland,bude im cijena skuplja od ovi 100km,al bolje novo nego polovno..
 
Član
black_devil je napisao(la):
Bolje ti je uzeti neku slabiju marku a da je novo,nego ovo ovakoo..Nemoze se svakome vjerovati kako je vozeno i koliko je vozeno na njima..Ja ih trazim takoder,al izabrat cu najvjerovatnije raceland,bude im cijena skuplja od ovi 100km,al bolje novo nego polovno..

to stoji da je novo bolje nego polovno....ali Wietec, KW, HR novo, a ne low budget ;)
 
Legend
provjeri jeli navoj ok , ako se mogu bez problema zavrtati dobro je....

a sad ako su propale i lupaju , ulozak amortizera mozes zamijeniti ....jbg zavisi koja je sirina i dubina, po komadu od 50 pa do 100 ili malo preko,plinski ili uljni,....po zelji


ili opcija da uzmes nove , sto ernad kaze raceland ili jom ..... dodju ti tako nekako , jeste da je ovo sto ti se nudi jaci brand....al ako nije ok , postedi se muka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top