Gevinde golf 2 ( Savjeti,preporuke)

Gevinde golf 2 ( Savjeti,preporuke)

Član
Pozdrav,

Zanimaju me gevinde marke : JOM , TA technix,Tuning Art, za golfa 2.
Ima li forumasa koji na golfu 2 imaju neke od navedenih gevindi.Zanima me kakve su i kako se auto ponasa na nekim od ovih..Jasno mi je ono koliko para toliko muzike,i da su KW broj 1,tako da nebih da pisemo o KW,vec o nekim od gore navedenih.
 
Član
ja znam da ces za TA technix dzaba pare baciti...skace auto na njima ko na osjecenim oprugama....
 
Član
TA technix i JOM je isto sranje, druca, skace, udobnost nula stabilnost nula na njima, bolje ti je kupiti opruge H&R ili Apex ili neke druge poznatije kvalitetnije i staviti samo opruge za te pare za koje ces dati za te gevinde...
 
Član
drug vozi golfa tricu na ta technix i auto nenormalno trucka a znam jos par likova koji kazu isto to. za JOM sam cuo isto, za te trece ne znam a raspitaj se malo za fk i one su jeftine koliko znam.
 
Član
Hvala vam na javljanju i pomoci..Naravno netreba mi neka extremna stabilnost,jer nevozim trke..Treba mi za svakodnevnu voznju po ovim nasim putevima.Nek je za nijansu stabilnije nego sa obicnim ja bi bio zadovoljan,samo eto da ne skakuce previse...A za udobnost,to znam da nemam sa gevindama..Vidjet cu,jos malo se informisati,pa cu probati naci neko rijesenje.
 
Top