German Truck Simulator 2010

German Truck Simulator 2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
i ja imam isto 1gb rama..a procesor mi je core 2 duo 2,4 ..moze ti bit i do toga..stvarno neznam do cega bi drugo moglo bit
 
Član
Ljudi, jel' ima neki drugi jezik ili samo Svapski?! Nista ne razumijem, onaj moj vozac 'oce da spava, a ja ne znam kako! Slupao sam pola kola na autoputu kad mi budala zaspa:icon_mad:
Kad ste znali pojesti govno i navuci me da igram, sad me cupajte iz govana:D
A glavni krivac, Taaky, ima + :icon_twisted:
 
nisam igrao al vjerovatno moras svratiti negdje, npr na benzisku ili motel da odspavas, tako je u ETSu, 18WOS itd..

necu da igram dok nebude english verzija :icon_biggrin:
 
Član
pa jarane ..kad mu se prispe ..vataj se neke linije ..i nadjes il na benzinskoj..ili u nekoj firmi da ti odspava..mora ...al zato uzme vremena..pa ga moras derat onda..
 
Član
E ovako! Najsporiji sam na auto-putu, zar ne moze brze? Kako da ukljucim tempomat? Kako stici isporuciti prikolicu kad konj mora da odspava:icon_question: :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
Odo' da spavam, sutra cu se vozati kad se odmorim. Dajte nekih detalja, ne znam Svapski, pa mi je sve od koristi.
 
Član
iskljuci automatik..stavi na manuelac ..i ice brze...nece moc vise od 90km/h sa C klasom..za tempomat neznam nisam ga ja uspio jos ukljucit ..prikolicu pozuri vozit ..i onda dodji na mjesto gdje je trebas isporucit i tu nek odspava ..tako ja radim..
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
taaky ima li kakav premium za hothot da ne cekam po pola sata:icon_question::icon_question:

Drug jedan savjet za skidanje sa ti besplatni stranica,kad skines neki file diskonektu se sa neta i ponovo se konektuj da modem automatski promjeni IP i onda mozes opet da skida drugi file,naravno opet moras cekat oni 30sec.

evo sta zahtjeva igra :

System requirements:
- Operating system: Windows XP/Vist/7
- Processor: 2,2 ghz or better
- Memory: 1GB (2GB for Windows Vist / 7)
- Video: 256MB (GeForce FX or better ATI9600)
- Sound: Sound card compatible with DirectX
- Disk space: 1 GB
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top