Generalni plasman dB race za sezonu 2008

Generalni plasman dB race za sezonu 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Street A

1. Vedad Bostandzija Amk Carbon 55
2. Elvedin Ca.ba 28
3. Edin Avdic 27

Street B

1. Igor Isanovic Igy 52
2. Amel Zejnagic Ca.ba 29
3. Dusko Marjanovic Dule 24

Street C

1. Anel Korda xXx 34
2. Nogo Bekir Amk Carbon 23
3. Senad Hodzic 19


OPEN

1. Nogo Bekir Carbon 38
2. Anais Hadzic Carbon 30
3. Mahir Tvrtkovic GFC 26
 
Član
cestitke svim takmicarima i vidimo se sljedece sezone aBd:icon_arrow::icon_arrow::icon_arrow::icon_arrow:
 

IGY

Član
hvala na cestitkama
BTW ovo je nezvanicno
cekamo Feleta i Dinu da izbace stvarni poredak,
i generalni poredak takmicara
 
Početnik
nemora se biti najglasniji nego je dobro biti uporan

evo dule, ersan, amel koji su imali top scores nisu prvi....

svaka cast
 
Član
;) ;) Pa meni niko nije kriv kad sam hteo da menjam klase...:cool: :cool: A da sam ostao u jednoj..Tesko da bi me neko stigao...Sve u svemu bilo mi je jako lepo na druzenjima i takmicenjima....Drago mi je da vidim da se trudite i ulazete u ovaj sport..Cestitke svim takmicarima,sadasnjim i buducim,na rezultatima i nadam se da cu nekad doleteti na neko vase takmicenje makar da vas vidim...POZZZZZZ
 

IGY

Član
dulegti je napisao(la):
;) ;) Pa meni niko nije kriv kad sam hteo da menjam klase...:cool: :cool: A da sam ostao u jednoj..Tesko da bi me neko stigao...Sve u svemu bilo mi je jako lepo na druzenjima i takmicenjima....Drago mi je da vidim da se trudite i ulazete u ovaj sport..Cestitke svim takmicarima,sadasnjim i buducim,na rezultatima i nadam se da cu nekad doleteti na neko vase takmicenje makar da vas vidim...POZZZZZZ

naravno da ces nam doci obecao si da ces mi biti moralna podrska:cool:
 
Član
dulegti je napisao(la):
;) ;) Pa meni niko nije kriv kad sam hteo da menjam klase...:cool: :cool: A da sam ostao u jednoj..Tesko da bi me neko stigao...Sve u svemu bilo mi je jako lepo na druzenjima i takmicenjima....Drago mi je da vidim da se trudite i ulazete u ovaj sport..Cestitke svim takmicarima,sadasnjim i buducim,na rezultatima i nadam se da cu nekad doleteti na neko vase takmicenje makar da vas vidim...POZZZZZZ


ABD :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top