Gdje viklovati, ili kupiti novu brusilicu?

Gdje viklovati, ili kupiti novu brusilicu?

Član
Pozz raja, imam jednu malu brusilicu, ili fleksu kako god sto radim sa njom oko auta kad sta treba i tako za sebe. Medjutim, iznenada je stala. E sad problem je u tome sto je to mala brusilica sa stelovanjem brzine, a to trenutno slabo ima gdje kupiti. Pa me zanima je li zna netko gdje u gradu ima viklovanje, ili da kupim novu sa stelovanjem brzine.
To je ova sa slike
http://www.pik.ba/artikal/4242142/brusilica-hanseatic/
Hvala unaprijed.
 
BHT Ovisnik
hajde javim ti kasnije kad se vratim s faxa kad stari dođe posto on stalno nosa te masine, pile, kosilice kako s njima radi, imam istu, pa ti javim, znam da ondje nosi cesto preko puta nove autobuske među onim malim zgradama, sad jel radi viklovanje nezz,al kazem ti ako ti vec netko prije ne kaze
 
Član
CoL3 je napisao(la):
hajde javim ti kasnije kad se vratim s faxa kad stari dođe posto on stalno nosa te masine, pile, kosilice kako s njima radi, imam istu, pa ti javim, znam da ondje nosi cesto preko puta nove autobuske među onim malim zgradama, sad jel radi viklovanje nezz,al kazem ti ako ti vec netko prije ne kaze


E super moze. Svaki info dobrodosao, gdje kupiti novu sa stelovanjem brzine, ili gdje viklovati ovu. Nasao sam jednog sto vikluje ali trazi mi 60-70 km, to mi je nesto puno s obzirom da opet imam polovnu no name marke :icon_rolleyes: I pitaj ga kad je odradi koliko moze to trajati otprilike Hvala
 
Član
Franki, jesil je otvaro, il "napamet" mislis da treba vinklovat, sta je sa cetkicama, mozda su samo one, ili posto je to sa stelovanjem brzine, mozda je taj prekidac samo otiso. Ne ide mi bas to da je odjednom stala i odma vinklovanje. Inace kod nas je za ove vece masine 100 Km po 1 Kw vinklovanje.
 
Član
S@jko je napisao(la):
Franki, jesil je otvaro, il "napamet" mislis da treba vinklovat, sta je sa cetkicama, mozda su samo one, ili posto je to sa stelovanjem brzine, mozda je taj prekidac samo otiso. Ne ide mi bas to da je odjednom stala i odma vinklovanje. Inace kod nas je za ove vece masine 100 Km po 1 Kw vinklovanje.


Ona je odjednom stala, a prekidac za brzinu radi. Ma ova brusilica je nova 30-40 km, samo sto sada nema nigdje kupiti sa stelovanjem brzine. :icon_smile:
 
Član
Zato ti kazem,da bi podero rotor treba da bude bas neki fuš, ili da se naradiiiš sa njom. Otvori ti nju,vjerovatno su cetkice samo.
 
Član
S@jko je napisao(la):
Zato ti kazem,da bi podero rotor treba da bude bas neki fuš, ili da se naradiiiš sa njom. Otvori ti nju,vjerovatno su cetkice samo.


Brate ja je ne znam otvoriti, stari je zvao covjeka sto vikluje i on mu je preko telefona rekao da je 60-70 km.
Cole jesi li pitao starog gdje on pravi?
 
Top