gdje uzeti sivu kožu (kao u americkih auta) ?

gdje uzeti sivu kožu (kao u americkih auta) ?

BHT Ovisnik
pozdrav,treba mi mali komad koze koji mi na jednom sicu kopa oci sto se malo ishabalo, cca 30x20cm al bih uzeo vise nek se nađe. Problem je sto je u mene siva boja kože sto se nalazi u američkim vozilima, u nas u Mostaru nigdje nisam mogao naci slicnu nijansu, vjerovatno da nema prave kože,moze i eko, da li netko zna gdje ima ?

ovo su mi sicevi

19092012189.jpg

18092012185.jpg


hvala:icon_smile:
 
Član
Javi se Mahiru iz Doboja on prodaje tu koznu galanteriju mozda ima u toj nijansi!

Ima i kod ovih sto rade presvlake m-gratex samo ne znam prodajul il samo koriste za svoje presvlage uglavnom veliki je izbor nijansi kod njih
 
BHT Ovisnik
pitati cu i njega, jest sitnica al me zivcira,evo vidi se ovdje sta je:icon_biggrin:

kvhqilcg051d835sf9.jpg

qwnr9khejnpo8n38bio9.jpg


odgovaraju li slike triza ?

i nabavio sam danas identicne ovim, ali bež koža,no baca malo na smeđu, uslikam i nju, za nju ce mi tebati materijala za gotovo cijel sic da presvucem jer su svi dobri osim jednog
 
Član
Pravo je zajebano naci,ja sam na piku bio jednom prilikom nasao kozu sivu za mog golfa ali covjek nije htjeo slati..Kao sto su ti rekli gratex ili slicno..ako nadjes kakve fine sive koze i ja bih sebi uzeo da imam ;)
 
Član
Haj poslikacu detaljno sutra ovo sto ja imam, pa mozda probamo skontati da li je to ta nijansa, jebiga nezahvalan posao za kameru/ekran...
 
BHT Ovisnik
hajd samo skljocni znati cu,ja uslikam danas na pisti na suncu malo bolje,al klasicna je sto dolazi oem u svimamerikancima

lrs-1998hslc_5436.jpg

$(KGrHqUOKi8E5!KRByQEBOdR,ZrlU!~~60_58.JPG

$(KGrHqZ,!p4E-72G187jBP60-)OpF!~~60_12.JPG


nemoze se vele fulit,nije velik komad pa nema veze ako bude mala razlika u nijansi,najbolje bi bilo s nekog odpada otparati s nekog starog amerikanca komad :D
 
Član
I mene trizex zanima ta nijansa,ako bi se Col3 odlucio i ja bi uzeo sa njima ako je veci komad..

Col3-zasto ne bih uzeo smedji komad neki i na jednom i drugom sicu uradio taj dio,a i ako bude drugacija nijansa mozez ina drugom sicu to uraditi..ko ce ti to raditi ?
 
BHT Ovisnik
to sam i ja mislio,al posto je onaj sic originalan kao nov,nema packe ne bih njega rašivao,al imao sam i to planu, al radije cu sacekati ad naleti originalna boja,smeđe bi mozda i moglo biti lakse :)
a mislio sam raditi u Opinama,gore iznad Zije desno u Šendre
 
Super Moderator
a koji dio hoces da mijenjas nisam skonto? moze se neka kombinacija uradit to fino ispadne cak i ljepse
 
BHT Ovisnik
kome auto ne sluzi za *kurčenje shvatiti ce sta pricam:icon_biggrin:

@allroad
hocu ovaj srednji mali dio na leđima na vozacevom sicu,a usput bih mozda da nađem vise koze presvukao i naslon za ruku
 
Top