Gdje uraditi Vrata da se otvaraju prema gore za golf Mk3

Gdje uraditi Vrata da se otvaraju prema gore za golf Mk3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

gox

Član
cuo sam da imaju neki univerzalni americki i da su extra a nisu uopste skupi oko 600km ;) dali je neko imo kontakta s njima :icon_smile:
 
Član
GOX01 je napisao(la):
cuo sam da imaju neki univerzalni americki i da su extra a nisu uopste skupi oko 600km ;) dali je neko imo kontakta s njima :icon_smile:

Ako si iko nagledao svakakvih "sorti" lambo vrata, onda sam ja i na kraju sam odlucio iskesirati za pravu stvar ... u ovom sportu ne postoji "jeftino a dobro". Ako hoces da valja i da budes siguran u nesto, onda to moras i platiti...
 

gox

Član
kakvih si problema imo stim vratima raznih sorti i koja su to vrata :icon_question:
 
Član
Gdje uraditi Vrata da se otvaraju prema gore za golf Mk3???

buhahahahaahha hahahahahahahah
jao ja oplakah

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

sine dragi
imaju baglame za ta vrata,a vecina cunera ih ima pa vidi sa njima

hahahahahahah

:icon_exclaim:

morao sam :D
 
Član
GOX01 je napisao(la):
kakvih si problema imo stim vratima raznih sorti i koja su to vrata :icon_question:

Nisam imao nikakvih problema, je rih nisam ni kupovao, samo sam se raspitivao i gledao kod drugih kako izgledaju. Prvo sto ne lice ni na sta kad se montiraju, jer se moraju urezivati i variti na auto, drugo sto je vrlo mali ugao horizontalnog otvaranja, znaci svaki put kad hoces uci u auto moras dizati vrata (vjeruj brzo ce ti dop...diti), trece, kad vrata stoje otvorena malo jace se zadisi kraj njih i klate se, cetvrto, nemaju nikakvih "osiguraca", pa kad ti neki baja malo jace potegne vrata, a ne zna da se otvaraju gore moze ti slomiti sarku, dok na LSD mozes vuci ko sivonja, nece se potrgati

A kopija imas svakakvih i u principu svaki ozbiljan CNC tokar ti ih moze napraviti ako se ima volje zaj... sa tim. Te price, "ove su bolje, iz Amerike" nek okace macku o rep, sve je to isto sr*nje....
 
Član
Ovdje definitivno vrijedi ona:''Koliko para toliko muzike.''

Jedino mi je prava budalaština ta skupoća,što je muha dao eto primjer 1400EUR,pa ne prave se od zlata..Koji god da je proizvođač,REALNO,cijena bi trebala biti niža..***** ti ćuning,vide i ti proizvođači kakve su budale i zaluđenici ćuneri pa uzimaju lopatom...
 

IGY

Član
Schumi ne slazem se sa tobom, sve stvari koje se stave naknadno na auto su luksuz i nisu potrebne, znaci ko voli nek izvoli
Druga stvar razlika u mehanizmima je ogromna, evo ja cu ti navesti dva primjera...
LSD kod JD je original i kosta koliko kosta 1600€ cini mi se, kod njegha Ja (kojim sam 2 m visok) udzem bez problema sa otvorenim vratima normalno i dignutim
dok kod Madzida ili Veke se slomim dok udzem sa dignutim vratima, a kad su spustena mogu samo sanjati o tome

znaci visoka cijena ima svoje razloge
 

JD.

Član
Schumi je napisao(la):
Jedino mi je prava budalaština ta skupoća,što je muha dao eto primjer 1400EUR,pa ne prave se od zlata..Koji god da je proizvođač,REALNO,cijena bi trebala biti niža..

mehanizam je za svako auto drugaciji... princip je isti ali je sve drugacije odnosno prilagodjeno ugradnji na svako posebno auto pa odatle i visoka cijena

i nije od zlata ali kad uzmes mehanizam u ruke i malo ga bolje pogledas sve ti je jasno kako je to uradjeno ;)
 
Početnik
Schumi je napisao(la):
Ovdje definitivno vrijedi ona:''Koliko para toliko muzike.''

Jedino mi je prava budalaština ta skupoća,što je muha dao eto primjer 1400EUR,pa ne prave se od zlata..Koji god da je proizvođač,REALNO,cijena bi trebala biti niža..***** ti ćuning,vide i ti proizvođači kakve su budale i zaluđenici ćuneri pa uzimaju lopatom...

care moj sto ti vozas BMW-a a ne kupis sebi Yugu nekog i vozas se...

Voze se i jedan i drugi , trose gorivo , moraju na servis..

A BMW Bezobrazno skup...

jes da je skup ali ima ono nesto....
 
Član
Ne vozam više BMW-a :D

Razumijem ja šta vi govorite,ali ne pronalazim opravdanje te cijene u samom proizvodu.Što rekoste svi otprilike,svaki ćejf se plaća pa tako i taj :cool:
 
Član
Schumi je napisao(la):
Ovdje definitivno vrijedi ona:''Koliko para toliko muzike.''

Jedino mi je prava budalaština ta skupoća,što je muha dao eto primjer 1400EUR,pa ne prave se od zlata..Koji god da je proizvođač,REALNO,cijena bi trebala biti niža..***** ti ćuning,vide i ti proizvođači kakve su budale i zaluđenici ćuneri pa uzimaju lopatom...

Cijena razvoja za svaki tip vozila posebno + cijena internih testiranja + cijena crash testova + cijena TUV certifikata + ovo sto je IGY napisao + ovo sto Muha kaze = 1.400 EUR ;)
 

gox

Član
ersan_sa je napisao(la):
Gdje uraditi Vrata da se otvaraju prema gore za golf Mk3???

buhahahahaahha hahahahahahahah
jao ja oplakah

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

sine dragi
imaju baglame za ta vrata,a vecina cunera ih ima pa vidi sa njima

hahahahahahah

:icon_exclaim:

morao sam :D

moze to uraditi u gore vratari :icon_smile:
 
ersan_sa je napisao(la):
Gdje uraditi Vrata da se otvaraju prema gore za golf Mk3???

buhahahahaahha hahahahahahahah
jao ja oplakah

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

sine dragi
imaju baglame za ta vrata,a vecina cunera ih ima pa vidi sa njima

hahahahahahah

:icon_exclaim:

morao sam :D

a sta je smijesno da se i ja malo smijem
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top