Gdje uraditi ultrazvucno ciscenje dizni?

Gdje uraditi ultrazvucno ciscenje dizni?

Zanima me prvenstveno da li je to moguce uraditi kvalitetno negdje u i oko Sarajeva,da li je neko to radio i kakvi su rezultati?
 
Član
imas u sarajevu, mislim da dodje oko 60km po komadu, tako mi je roman govorio,cak mi je dao i broj, al sam mijenjao telefon i izgubio broj, ima neko broj sigurno, javit ce se
al uglavnom imas to u sarajevu;)
samo to ultrazvucno ciscenje moze da pomogne i produzi vijek diznama, ono sto ovi nasi kvazi mehanicari preporucuju, oni aditivi i te gluposti, to je sve bacanje para, samo ovaj postupak ultrazvucnog ciscenja ima efekat
ja sam se raspitivao kad sam imao problema s jednom diznom, da sam otisao u sarajevo mozda bi je i ocistili, ne bih je morao mijenjat
ali eto, zamijenio sam je, tako da nisam isao
ako se ne javi niko naci cu ja broj, mada napisat ce ti neko sigurno
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
Cardex servis auspuha i ugradnja plina, momak se zove Dejo,radi ciscenje nije skup!
065 891 818

Tacnije radi se MotorVacom, cijena 50Km ciscenje.

Imas kod Slavke u Lukavici, ako su ti maloomske dizne nemoze da ih radi, cijena od 5-10km po dizni. pozdrav
 
Ma ja sam radio ciscenje prosle godine sa onom wurth spravom,ali nije se nesto pokazalo..mozda 1-2 mjeseca je k'o nesto motor mirnije radio kad je hladan ali poslije isto,inace javio mi s e problem kad je motor hladan da malo podrhtava,to traje 1-2 minute i onda sve bude ok,inace potrosnja je normalna,vuca takodjer pa sam mislio da nije sta do dizni..
 
Član
Imas lika koji cisti dizne i testira ih, ima aparat za to, gore blizu Bosnaljeka. Kad ides od kosevskog, prodjes Bosnaljek (ostaje ti sa lijeve strane) i nakon nekih 400-500 metara sa lijeve strane imaju tri servisa, Peugeotov i cini mi se Renaultov i izmedju njih jos jedan - vazda tu bude nekih terenaca. E u tom servisu u sredini lik radi dizne, otidji pa pogledaj, ne znam cijene, al gledao sam kako radi ta sprava za ciscenje, cool je :D
 
VR6Boki je napisao(la):
Imas lika koji cisti dizne i testira ih, ima aparat za to, gore blizu Bosnaljeka. Kad ides od kosevskog, prodjes Bosnaljek (ostaje ti sa lijeve strane) i nakon nekih 400-500 metara sa lijeve strane imaju tri servisa, Peugeotov i cini mi se Renaultov i izmedju njih jos jedan - vazda tu bude nekih terenaca. E u tom servisu u sredini lik radi dizne, otidji pa pogledaj, ne znam cijene, al gledao sam kako radi ta sprava za ciscenje, cool je :D

Hvala Boki,posjetit cu tog majstora...ali zar je moguce da u gradu postoji samo jedan majstor,tj jedan servis koji je specijalizovan za takve radove?
 
Top