Gdje postavit?

Gdje postavit?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam 2 sistema od čega je jedan Magnatov koj na zvučniku ima ugrađen tweeter tak da za njega nema problema, no drugi mi ima odvojene tweetere pa me zanima gdje ih je najbolje postaviti iza? Zvučnike ću staviti na policu...
I još jedno pitanje... Znači imam 4 skretnice pa me zanima gdje da njih smjestim ;)
 
Član
ako imas jedne zvucnike koaksijalne a druge odvojene, netrebaju ti 4 skretnice vec samo dvije, mos ih postavljat gdje hoces, a sto se zvucnika tice, stimaj ih sebi tamo gdje ti najbolje zvuce, to je obicno negdje na visini uha kad sjedis u kolima al nije konkretno pravilo ... pozzz
 
postavis ih gdje imas mjesta za njih, ja bih te odvojene, midbass u vrata naprijed i tweeter gore na konzolu ispod sajbe, a te koaksijalne sto imaju tweeter na sebi nazad negdje..
 
Član
koaksijalce na policu. odvojene systemce naprijed. visokotonci na A nsace. skretnice od tablu mora da ima mjesta potrazi. inace skretnice treba postaviti tako da je kabl do zvucnika sto kraci. same skretnice "pojedu" dosta snage sa pojacala/HUa.
 
Član
Ma postavis ba gdje se ne vide ha ja a ne trebaju ti 4 skretnice dvihje dovoljno dva zvucnjaka imas ha ja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top