gdje plin ugradit?

gdje plin ugradit?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam neko auto za posla, Renault Rapid iz 86. god. 1.1B i trosi ni manje ni vise, vec tacno 11litara. Puno je fakat jer auto dnevno predje po 150- 200KM pa sam kontao plin ubacivat. Ko je pouzdan, jeftin (ne mislim na nesto bash jeftino) i zna sta radi.... Moze i neka okvirna cijena.

Hvala.
 
Ovaj kod Imzita je dobar, tako sam cuo, imas i na putu Lukavica-Trnovo poslije mosta u Vojkovicima jedno 1km s desne strane, Njegos se zove lik. kazu da je dobar, ali ipak vise preporuka sam imao za ovog kod imzita, kvalitetan rad.
Kod mene je plin radjen u Monaco-u Bijeljina, prezadovoljan sam.
Nadam se da sam pomogao
 
da si pitao za neko skuplje auto rekao bih ti da ides u italiju, ali s obzirom da hoces jeftino onda kod radica, kazu da je najbolji kod nas...
 
Član
ako se već nisi odlučio evo još preporuke za područje ZE-DO, http://www.markogas.com/o-nama/ , na našem području jedan od najboljih, momci koji rade svi imaju certifikate koje su dobili nakon specijalizacije u Italiji- ali kako god prije svega su ok, korektni- i jako dobri majstori, za razliku od likova kod kojih sam bio u HR koji rade plin koji su j*ivjetri teški, samo gledaju da ti izvuku pare i riješe to što prije- al jbg 100 ljudi 100 ćudi..
 
Član
Hej ljudi polahko ba nije samo to rijesenje ipak to je 1.1,a toliko trosi to nesto nije ok,mislim ne rijesava se tako probem odmah plin nije ni preporucljivo plin ugradjivati u te male motore,taj auto ne bih smjeo potrositi vise od 8L nikako:icon_question:
Bolje ti je otidji u Lukavicu onaj za karburatore da ti to vidi,pa onda ako ne budes zadovoljan pokusaj ugraditi plin,ali se dobro raspitaj.;)
 
TDi Power je napisao(la):
Hej ljudi polahko ba nije samo to rijesenje ipak to je 1.1,a toliko trosi to nesto nije ok,mislim ne rijesava se tako probem odmah plin nije ni preporucljivo plin ugradjivati u te male motore,taj auto ne bih smjeo potrositi vise od 8L nikako:icon_question:
Bolje ti je otidji u Lukavicu onaj za karburatore da ti to vidi,pa onda ako ne budes zadovoljan pokusaj ugraditi plin,ali se dobro raspitaj.;)

slažem se u potpunosti, dokle god motor ne bude radio kako treba na benzin sigurno neće ni na plin. imao sam duju 1.6 sa karburatorom i iz iskustva znam da auto treba i dalje normalno održavati a plinsku instalaciju s vremena na vrijeme pregledati i to je to
 
Član
Nije mi jasno sta je cudno sto auto trosi 11l, kakve veze ima sto je 1.1, pa to je dostavno auto staro makar 10-15 godina, gradska voznja jos ako si tezak na gasu , guzva, sta vozis unjemu, to je normala .
 
Član
@TDI...Bio sam ja kod onog u Lukavici sto samo karbashe radi... nista on nije ustanovio, kaze normala... josh mi je on i preporucio plin.

@GTI- 11 litara mozda i nebi bilo puno da se auto vozi jednom- dvaput sedmicno, al' kad svako 3 dana morash 50KM sipati to je vec strahota... bar za male poduzetnike i trgovce.

@Brum- ide stari danas da pregleda situaciju na dobrinji i u lukavici pa cemo vidjeti. Ako negdje zapne zovem te.

Josh jednom hvala svima.

Eto nek josh neko Colle.tu odgovori i-
Lock ovdje.
 
olensoner je napisao(la):
da si pitao za neko skuplje auto rekao bih ti da ides u italiju, ali s obzirom da hoces jeftino onda kod radica, kazu da je najbolji kod nas...
Meni je drug kod njega radio, smuljali mu na brzinu, provukli kroz lafetu cini mi se, mal poginuo nije, da mu cale slucajno nije skontao, mogle je biti svasta, tako da njega izbjegavam licno, kao i drug :D
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
evo malo off,al samo da pitam jel moze plin na GTI-a:icon_smile:

moze naravno, samo to ja nebi nikad uradio, GTi je GTI, ja sam ga kupio da ga vozim kao sto se vozi GTI, a da sam htio da mi manje trosi onda bi uzeo TDia i miran.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top