Gdje odrzavati BMW-a na podrucju TK-a?

Gdje odrzavati BMW-a na podrucju TK-a?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Gdje se na Tuzlanskom Kantonu moze pouzdano servisirati BMW :icon_question:, najblizi "Tomic" je u Sarajevu a to je 120km.
 
Član
Cuo sam za Salema, on je u Krizanima, ali jbg kao i za svakog drugog majstora cujes negativna i pozitivna misljenja, mada ja licno nisam nikad isao kod njega.
 
Član
pa otidji kod Salema on radi BMW,a vozio je i trke pa bio sampion sa BMW-om...Sve ostalo tije daleko Imas odlicnog majistora u Odzaku,mislim da ti je to daleko...
 
Član
ma pusti se suplje price "Salem los majstor, vako nako", covjek je doktor za BMW, stvarno svaka mu cast, neki dan dodje petica ima neki kvar na elektronici, Salem rijesi u 1h vremena, kaze covjek ne mogu da vjerujem, Cupi iso, Bobanu iso i na kraju otiso kod Tomica ovlastenog za BMW, nisu znali rijesiti problem, a ispostavilo se valjda da je board computer naknadno ugradjen pa je pravio neke greske na elektronici ili tako nesto...:D
 
Član
i ja sam se to pitao al slabo ces naci dje...ako imas kakog svog majstora koji nece zjebat ne mora bit strucnjak za bmw bitno je da zna radit...razlicita su misljenja kad je rijec o Salemu...ja npr u oktobru mjesecu imo udes i puklo mi crijevo od hladnjaka i nemas ga kupit nidje na Kantonu..sve sam obiso al nista...odem na kraju kod Salema pogleda covjek kaze ovo rijetko puca mogu ti narucit 215km doci ce za 7-10dana...nisam mogo cekat toliko nazovem Tomic u Mostaru kaze covjek imam na lageru 57km sa dostavom isti dan ti dodje 68km...:icon_rolleyes:...toliko od Salema sto se mene tice...dal on bio dobar majstor ili ne...
 
Član
Mozda je najbolje bas tako, nazvati Tomica, objasniti o cemu se radi, dobiti neke cijene pa onda otici i do Salema po njegov cjenovnik. :icon_rolleyes: . Cuo sam i neke cepri da je dobar majstor ali da voli i da naplati sto nekad stvarno i nije bitno nego samo de mi popravi ovo vise.
 
Član
On je otac za bimere to je bez daljnjeg...al prvo sam cuo drugih slucajeva tako nekih levatluka al onda poslije ovog mog nisam imo sta dalje razmisljat hocu li mu odvuc auto ili ne...al nemas puno opcija...il neki tvoj majstor dobar il Tomic u Rajvosa i Mostar il Salem...cetvrte opcije nemas:icon_rolleyes:
 
Član
Tomic zakon :icon_smile: jeste da je skupo ali bar ne razmisljas kakav su ti dio ugradili ili barem ti je lakse kad mislis da je original :icon_biggrin:.
 
Član
Kad si vec digo temu da kazem da mi je auto bilo kod chupe u solini neki dan i ide danas...sitna je popravka u pitanju...al kako mi prenesose lik je regulara i zna sta radi...tako da eto ima on kad je u pitanju bmw...
 
Član
Kad je vec dignuta tema, nije lose znati da ima vise vrata da se moze potraziti pomoc kad zatreba. Usput da kazem, zadnji puta (redovan servis, ulje, filteri) otjerao sam auto u Vibu i nisam zadovoljan kako je odradjeno. Pokusali da zamijene filter klime - nisu nasli i jos plus pokvarili "kasetu" jer se valjda filter nalazi iza nje, :icon_mad: primjetio sam da ima lufta u prednjim stabilizatorima i hajde reko i to da zamijenim kad sam vec tu, nisu mogli da odvrnu saraf, brusilicom ga morali odsjeci i naravno dok su sjekli zakacili sve sto je bilo u blizini tog sarafa:icon_mad:. I kao sto nas narod kaze a znali su naplatiti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top