Gdje naci ove 2 trake - original VW/Audi

Gdje naci ove 2 trake - original VW/Audi

Dakle, trebao bi kupiti ove dvije trake.. jedna je za izolaciju kablova u autu (TESA), koristi se fabricki u VW/Audi i trebao bi i ja sebi da kupim jednu... a druga traka sluzi kao dihtung ispod zadnjih stopki... jedna ova traka je dovoljna za dihtovanje stopki da ne ulazi voda u gepek...

traka za dihtovanje stopki:

jztjs2.jpg


traka za izolaciju kablova:

2ebzgb5.jpg


na ebay-u ima kupiti, prva kosta 12 funti a druga 7 funti... ima li to kod nas negdje kupiti ili je potrebno naruciti....
 
Član
prvu imas kupiti u gradjevinskim materijalima, a drugu kod nas ovdje ima kupiti, imas 2-3 vrste ove druge...
 
traka za izolaciju ima u svakoj radnji sa elektro materijalom i kosta nekih 5KM
a ta za dihtovanje mozes kupit u auto dijelovima i mozda gdje se prodaju boje i lakovi
 
Hvala vam na savjetima, pogledacu sutra da vidim ima li... trebam kablove od daljinskog zakljucavanja da omotam da to bude profesionalno uradjeno i jos svasta nesta... a moram i zadnje stopke da predihtujem... ovo je nesto slicno kao ziva guma, spresuje se kad se stopka zavrne...
 
Ova Tessa traka nije klasična izolacijska traka, ovo je platnena traka za obavijanje instalacija, i ja je tražim baš ali neuspješno....
 
Član
ima evo covjek ja od njega kupovao nekih sitnica pa vidio da ima tu traku i meni jeee trebala..
http://www.pik.ba/artikal/7689474/izolir-traka-cupava-tesa-originalna/
 
Član
Harli_team je napisao(la):
Ova Tessa traka nije klasična izolacijska traka, ovo je platnena traka za obavijanje instalacija, i ja je tražim baš ali neuspješno....

Koliko ti treba, kod nas ima koliko ti dusa pozeli :D
 
Član
1075218_10201636168491526_1201669603_n.jpg


U sarajevu ovdje imate, gdje je ovo plavo radnja se bavi prodajom elektronike i slicnih stvari 4-5 km traka
 
Top