Gdje kupiti :))

Gdje kupiti :))

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zna li neko gdje ima kupiti navigaciju,dvd player da se uklapa ovako iznad klime(polovno) [attachment=11115] Znaci rijec je o passatu . .Unaprijed hvala:icon_biggrin:
 
Super Moderator
ovu navi legalno kad kupujes je skupa... mislim da je ista ko u audiju i nije nikako jeftina :D
a ne znam sta ce ti navi, ja nikad pare na to ne bi dao, bolji meni ovaj volan :D
 
Član
Jose90 je napisao(la):
Zna li neko gdje ima kupiti navigaciju kao na slici(polovnu) Znaci rijec je o passatu . .Unaprijed hvala:icon_biggrin:

Kralju samo potrazi na njemackom ebay-u www.ebay.de ;) tu ces najjeftinije proci,jos ako imas nekoga u Njemackoj ko dolazi u Bosnu extra ces proci.;)
 
Član
Definitivno imas na www.ebay.de - postoji i mogucnost da narucis i da ti posalju iz Njemacke(dakle ne moras imati nekoga u GER da bi ti poslao) e sada da li ces placati na to porez ili carinu stvarno ne znam.

Lokalno, mozes pogledati po auto kucama, posto je rijec o 3BG Passatu njih uvlace u tonama, i dosta auto kuca sto radi jeste skidaju opremu pa stavljaju drugu, pa da pokusas tako doci do ove navigacije. Generalno gledajuci ovo ti se nikako ne isplati, ali ako si bas zagrijan pokusaj gore navedeno.
 
Član
Deyo je napisao(la):
Blaupunkt MostarFočaDrina2

Kupićeš je ako si glup.
1. Nema DVD (ima ali služi samo za navigaciju)
2. Audio AUX cable je 105e (VW), a Video 400e (ja sam sve skuckao za 20e :))
3. Bezveze je dati ~2500e za ovaj piece of shit.

Kupi Garmin ili neku navigaciju, i neki 2DIN player, i opet će te ispasti 4 puta jeftinije. :cool:

shitt. .ja sam mislio na navigaciju koja se uklopi ovako iznad clime,sad normalno da bi htio da podrzava dvd..to je i razlog sto je zelim kupiti :S:S
 
Član
uzmi sebi neki pioneer ili panasonic ili sony double din dvd player

Pioneer_avhp4000dvd-Double-Din.jpg


sony-xav-w1.jpg


2007_11_29_13_18_20_cq-vd6505n_300_215.jpg



sve tri su ti koliko znam oko 1000 km :p
 
Član
cijene se krecu oko 300E za MCD navigaciju
u GER

i treba jos da se kupi uz to i ono sranje
DVD Multimedia Adapter AUDI NAVI plus VW MFD + TV-Free koje kosta nesto malo ispod 100E

ugradis to i to je to


mada nije lose ni uklopiti neki double din
manja je komplikacija
a cita vise formata

sve zavisi sta hoces
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top