Gdje kupiti osigurac za cd player KENWOOD 10A?

Gdje kupiti osigurac za cd player KENWOOD 10A?

wkd

Član
pretpostavljam da ima u Electronic Centru u Sarajevu, ali hitno mi je pa nebi da ujutro puno lutam. Dakle u pitanju je onaj mali osigurac, duplo manji od obicnog.

Unaprijed hvala ;)
 
wkd je napisao(la):
pretpostavljam da ima u Electronic Centru u Sarajevu, ali hitno mi je pa nebi da ujutro puno lutam. Dakle u pitanju je onaj mali osigurac, duplo manji od obicnog.

Unaprijed hvala ;)

na pumpi, imas gdje oces
 
Član
meni neki dan trebalo, crkao mi osigurac unutrasnjeg osvjetljenja, i ja odem na pumpu, pogledam kod njih 2.50, a u konzumu isti takvi 1.05:cool::cool:
odmah sam kupio dva pakovanja, nek se nadje, sad ih mogu palit do mile volje:D
 

wkd

Član
i dalje mislim da ne pricamo o istim XD na kenwoodu je onaj prilicno mali osigurac, nije kao na sony-u, i u golfu 1 i 2 XD
 
Član
tebi treba ovaj pod 1

1.
afum30l.jpg


a klasicna verzija je po 2

2.
car_fuse0933.jpg
 

wkd

Član
e sta bi mi bez emirexa XD
to je to :cool:

harli_team eto me sutra ako ne nadjem ovamo :123:
 
Član
ako ne nadjes dodji do mene imam ti ja tih osiguraca. vjeruj mi na svakoj pumpi ih ima. oko 2KM ti je pakovanje od 10kom
 
meni je nedavno crkao osigurac od upaljaca na puntu i kod mene su ovi mali i ja sam uzeo na el tarik oil pumpi i cijena je bila oko 2 KM ne sjecam se , uglavnom nista skupo :) pozz
 
Član
makar osiguraca ima svagdje, po trznim centrima koji drze autokozmetiku i te stvari je cijena jos manja, znam da ih ima u fis-u, konzumu i slicnim centrima
pakovanje od 10kom dodje oko 1km, na pumpama je po 2 ili 2.50
ali se sigurno moze naci, da je sve ko to:cool::cool:
 
Top