Gdje kupiti lance za 18-ke

Gdje kupiti lance za 18-ke

Član
Ako neko znan gdje se u Sarajevo ili okolici mogu kupiti lanci za 18-ke molim da napise.
 
Član
znam da ima BMW 17'' celik, i ima insignija 17'' celik sa onim blesavim ratkapama :D

ne mislis valjda stavljat na 18''Alu, lance
 
Član
gaga je napisao(la):
znam da ima BMW 17'' celik, i ima insignija 17'' celik sa onim blesavim ratkapama :D

ne mislis valjda stavljat na 18''Alu, lance

ma trebaju mi samo u gepeku da imam kao zimsku opremu ne mislim po snijegu se vozat :D

Fiesta_Boy je napisao(la):
AO LEKO ili NUIC ja sebi kupovao za 225/45 R18

Hvala Fiest Boy al ovo je u Mostaru, meni treba negdje u ili oko Sarajeva :)
 
Član
ma nece ti niko gledat velicinu, bitno je da ih imas u gepeku, da mozes pokazat kad ti budu trazili. neko je pisao da je u kutiju od lanaca uzeo obicnog lanca i stavio samo da zvecka :D:lol:
 
Član
tako je prosle zime kum sa TT.om na ljetnim 17'' ušino banderu pravo ;)

ne znam, al ako ikako mozes skuckaj se za zimske gume, na ljetnim 18'' je bas rizicno ;)
 
Član
ma imam golfa na zimskim, ovo ne vozim zimi al sam konto za novu sa njim do mora, veci je ugodjaj voznja nego u 4-ki tdi 90 konja :)
puno mi samo zbog toga uzet zimske gume a pegla mi s golfom dosadio davno :D
 
GaRGa je napisao(la):
ma imam golfa na zimskim, ovo ne vozim zimi al sam konto za novu sa njim do mora, veci je ugodjaj voznja nego u 4-ki tdi 90 konja :)
puno mi samo zbog toga uzet zimske gume a pegla mi s golfom dosadio davno :D

odes lagano do cika vulkanizera i on skine sa cetvorke zimske i namontira ti na TT-a ,a ljetne stavis na golfa...izadje te 10-tak KM i 20minuta zivota...jel moze lakse rjesenje... :icon_rolleyes:
 
Top