Gdje je najbolja ponuda felgi u Sarajevu?

Gdje je najbolja ponuda felgi u Sarajevu?

Član
Vozdra raja, imam pitanje gdje mogu nabaviti dobre 17-ke u Sarajevu (mislim na radnju)? Znam da ih ima nekoliko, ali me zanima gdje je najbolja ponuda i cijene, da ne lutam. Rado bih kupio nove, a da imam izbor vise modela, po mogucnosti, neke sa crno-sivim elementima. Raspon koji mi odgovara je 5x100

Pozdrav
 
Član
Imas u Savi na Stupu,Makbel u ulici Džemala Bijedića,ima onaj momak na Aneksu ne znam naziv radnje...Ovo ostalo su sve skupi ili su klasične varalice:)
 
Član
joj drug znam kako ti je i meni treba 5x100 pa da i ja konacno otvorim garazu, ako sta nadjes de posalji pm da i ja pogledam imal sta i meni trebaju 17
 
Član
razgovarao sam s ovima iz volan.ba, izgleda da su iz tuzle, u ponudi imaju MSW, OZ, Dotz i jos par marki, s tim sto felge za koje sam ja pitao nemaju, ali postoji mogucnost narudzbe. npr MSW 12 17ke su 300km po komadu. Trazio sam 7 ili 7,5 ali kazu da ima samo 8J.. OZ.ove su bile oko 400km.. raspitat cu se jos pa ti jaivm ako i ja sta nadjem.. :icon_confused: ;)
 
Član
Ma ne gledaj felge po Sarajevu, to ti je sve 5-6 ruka...

Pogledaj Volan, Taxi Bar Gradiska i tako te firme...svi ce bez problema besplatno dostaviti u SA.


Ali ni slucajno ne gledaj nove felge kupovati u Sarajevu(moj iskreni savjet) ako ti nije do bacanja para.
 
vwfan je napisao(la):
Ma ne gledaj felge po Sarajevu, to ti je sve 5-6 ruka...

Pogledaj Volan, Taxi Bar Gradiska i tako te firme...svi ce bez problema besplatno dostaviti u SA.


Ali ni slucajno ne gledaj nove felge kupovati u Sarajevu(moj iskreni savjet) ako ti nije do bacanja para.

po cemu si to zakljucio..ima par prodavnica koje su povoljne,ev recimo makbel,ja sam isao i malo se raspitivao oko cijena i mislim da su regularni,cak sta vise povoljniji od gore navedenih(tvojih opcija).Volan preskup zaista, a taxi bar je tu negdje sa makbelom ili gumimarketom.Zaboravih na tamek i son,i oni maju povoljnih felgica
 
Član
Guma M iz Mostara otvorila svoju radnju na stupu.Veliki izbor imas i nisu nesta skupe.:icon_smile:
 
Član
odi kod Muhe u caraudio
uzmi katalog sa felgicama koje god hoces i kakve zelis,prelistaj pogledaj pitaj
bla bla bla
 
Top