gdje da nabavim u bih spojlere za fiat punta mk2 iz tuzle sam

gdje da nabavim u bih spojlere za fiat punta mk2 iz tuzle sam

Član
raja zelio bi da mi pomognete ako mozete,ja sam iz tuzle tacnije zivinice,pa bi htio da znam gdje mogu nabavit spojlere za punta i pragove i koliko to kosta ,pozz od srca
 
Legend
jel morala ova tema ovdje da se otvori:icon_confused:
javi se clanui sa foruma "Spico007" on ti radi s tim;)
 
Član
Idi u mercator u onaj autoshop u prizemlju...imaju ti oni katalog gdje mozes pogledati nekoliko vrsta karambolki,pragova,spojlera i sl...

a sto se tice cijena : pa recimo da neces karambolku naci ispod 400km a pragove ispod 200km...sto znaci treba ti cca 1000km za kompletan body kit ! ;) ;)
 
Član
Yugo_Faca je napisao(la):
Konkretno koji te interesuju??? Abarth ili???? :icon_question:
pa da abart pragovi me interesuju i imal ko dobre felge da proda za fiat punta

Outrage je napisao(la):
Idi u mercator u onaj autoshop u prizemlju...imaju ti oni katalog gdje mozes pogledati nekoliko vrsta karambolki,pragova,spojlera i sl...

a sto se tice cijena : pa recimo da neces karambolku naci ispod 400km a pragove ispod 200km...sto znaci treba ti cca 1000km za kompletan body kit ! ;) ;)


hvala druze oticu sutra onda u merkator pa cu da vidim to imal ko dobre felge za fiata
 
Član
stallion je napisao(la):
Imam ja od punta 2 hgt pragove ako te interesuju?
ineteresuje me koliko para

tvrdoglavi je napisao(la):
druze,malo se aktiviraj,imas citav podforum felge i gume u oglasima...trazi malo ;)
pa ja bi 14-ke ali nikako da nadzem sve su 15-ke i vece,a cetrnestke dami je naci lijepe nepitam za cijenu
 
Top