Gdje da kupim gume u Mostaru?

Gdje da kupim gume u Mostaru?

Član
Pozz ljudi zanima me ima li jos neka prodavnica auto guma osim Gume m u Mostaru?
Gledao sam u Gumi M ponuda nikakva a o cijenama da nepricam.
Hitno mi je da hitnije nemoze biti nemam na cemu auto vozat ali doslovno
Hvala unaprijed
 
Član
imam ja br od jednog iz mostara al samo nankang prodaje ako ti pase poslat cu ti. ja sam kupio i zadovoljan sam i cijenom i gumama
 
Član
E hvala vam sutra cu nazvat da provjerim sta ima. Da napomenem da pase i citluk i ljubuski osim mostara.
George to to je nesto godrich nesto tako glupo do bola.
Guma M definitvino najskuplja.
 
Član
ja sam uzeo ove nannkang gume i dobro se ponasaju za sada. imas ih u autoprom-u mostad. cijene smijesne, a po internetu raja kazu da su dobre. mene je 185/55R15 kostala 105KM po komadu

evo i kontakt info 063/636-639 Admir
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
ja sam uzeo ove nannkang gume i dobro se ponasaju za sada. imas ih u autoprom-u mostad. cijene smijesne, a po internetu raja kazu da su dobre. mene je 185/55R15 kostala 105KM po komadu

evo i kontakt info 063/636-639 Admir



i ja sam uzeo nankang dobre i po suhom i po kisi cak i po snijegu sam vozio neki dan kad je pao
 
Član
menso206 je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
ja sam uzeo ove nannkang gume i dobro se ponasaju za sada. imas ih u autoprom-u mostad. cijene smijesne, a po internetu raja kazu da su dobre. mene je 185/55R15 kostala 105KM po komadu

evo i kontakt info 063/636-639 Admir



i ja sam uzeo nankang dobre i po suhom i po kisi cak i po snijegu sam vozio neki dan kad je pao



to i ja kazem, i mene su pozitivno iznenadile
 
Član
Franki je napisao(la):
E hvala vam sutra cu nazvat da provjerim sta ima. Da napomenem da pase i citluk i ljubuski osim mostara.
George to to je nesto godrich nesto tako glupo do bola.
Guma M definitvino najskuplja.

slušaj ja uvijek kupujem u potpolju na pola puta čitluk-medjugorje CRNI ga zovu i nije skup, al je stari sad na svog mercedesa stavio brigstonke u nuića 195/65 15 mislim da je komad 128 KM extra guma i šara majke mi eto to ti je provjereno

nuić na tromeđi kod mališića benzinske, a imaju ti oni henkok u mene su na passatu zimske henkok extra su
 
Član
Stvarno ste mi puno pomogli pola ovih znam ali nisam se sjetio. Crni mi je rekao proslo ljeto da ih vozam jos jednu sezonu, danas ih stavio nece auto na cestu
 
Član
Franki je napisao(la):
Stvarno ste mi puno pomogli pola ovih znam ali nisam se sjetio. Crni mi je rekao proslo ljeto da ih vozam jos jednu sezonu, danas ih stavio nece auto na cestu

tako je i meni rekao da continentalke na cklasi mogu još jednu sezonu i imaju stvarno dobru šaru ali ali ali driftam ko lud :lol: al neka! meni cool ionako ga koristim samo za loko vožnje
 
Top