Gde mogu nabaviti opremu za skdanje kilometraze?

Gde mogu nabaviti opremu za skdanje kilometraze?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz,imam jedno pitanje nadam se da sam na pravo mesto ovde.Gde ima u srbiju da se kupi oprema za skidanje kilometraze preko obd?Nadam se da mozete da mi pomognete.Hvala svima
 
Početnik
Pa da vara narod, ili da naplacuje drugima za to da prevare narod...sta je tu cudno :icon_confused:
 
Član
Pitas zasto?E sad se ja pitam zasto svi vi ovde pitate za soft skindanje kilometraze ?I ti sad pitas mene zasto hocu da skidam kilomettrazu?

A drugo ovde ima na forumu toliko ljudi koji isto se bave sa timstvarima a nece da kazu i sad ja postao odjenom prevarant da lazem narod.Ako hoce ce te da pomognete ok ako nece te nemorate.Ni ste vi jedni forum ima jos na druga mesta koja takva pitanje ne postavaljju zasto da skidam itd.
 
Legend
sakica je napisao(la):
Pitas zasto?E sad se ja pitam zasto svi vi ovde pitate za soft skindanje kilometraze ?I ti sad pitas mene zasto hocu da skidam kilomettrazu?

A drugo ovde ima na forumu toliko ljudi koji isto se bave sa timstvarima a nece da kazu i sad ja postao odjenom prevarant da lazem narod.Ako hoce ce te da pomognete ok ako nece te nemorate.Ni ste vi jedni forum ima jos na druga mesta koja takva pitanje ne postavaljju zasto da skidam itd.



pa eto onda zasto se zalis, otidji na taj drugi forum pa pitaj, a hvala bogu nisi jedini clan, ima ih 30000 pored tebe tako da lock ovdje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top