Gde kupiti nastavak za gedoru...

Gde kupiti nastavak za gedoru...

Član
Da li neko zna gde u Sarajevu mogu kupiti nastavak za toreks gedoru?!
Započeo sam demontiranje RH ZW1 felni sa nekom kineskom koja i nije neka po kvalitetu, pa bih posao nastavio sa nekom kvalitetnijom da ne bi oštetio šrafove.

Bilo bi dobro kad bi mi naveli i oznaku gedore jer sam pokušao na par mesta pokazujući im šraf, a gde su me "kvazi" prodavci bledo gledali.

U pitanju su M7X32 šrafovi

29949524031280864081497.jpg


Unapred hvala;)
 
Član
Jesi probao Gedora Stup Bila je prodavnica takodje na Stupu izmedju peugeota i renaulta Znam da su imali extra alat ;)
evo ovi drugi imaju u stranicu - mozes ih nazvati da ne hodas bezveze http://ba.bts-company.com/kontakt/
 
Član
niksa je napisao(la):
Jesi probao Gedora Stup Bila je prodavnica takodje na Stupu izmedju peugeota i renaulta Znam da su imali extra alat ;)
evo ovi drugi imaju u stranicu - mozes ih nazvati da ne hodas bezveze http://ba.bts-company.com/kontakt/

Da, znam na koju misliš. Dobro si me podsetio:cool:
Probao sam u Merkuru na odelu gde drže Unior (grozota od prodavca) i u Peni marketu, ali ćorak.

Treba mi oznaka alata...Ova moja je colovna i piše 5/16, a to je vrlo zbunjijuće za prodavce pa sam odlučio da pokazujem samo šraf

Nije u pitanju cena, a i nema logike da bude skuplje od 30tak maraka
 
Član
ma nije skuplje, znam da je drug cini mi se 24mm gedoru placao oko 20 i nesto.. skupo je ali je alat bas predobar
 
Član
Imas unior zastupnika i na Grbavici u nizu autopraona ulica Zvornicka mada mislim da nemaju Momci po trznim centrima ne znaju o cemu pricas i opcenito su ne upuceni u ono sto prodaju Ja sam trazio poseban kljuc za svjecice cak sam i ovdje temu postavljao a ljudi se cudili i pravili me budalom kao takve svjecice ne postoje Na kraju sam nasao hazetovu gedoru koja bi odgovarala bas u ovoj prodavnici na Stupu cijena sitnica 54 km Naravno da je nisam kupio :lol:
 
Član
Vidim da si i ti bio u istoj supi čim mi redosledom nabrajaš radnje:cool:

Veruj mi da bih u jednom trenutku i platio tu kintu.
Evo već 7 dana kako rastežem sa radom na felnama...a i popušta me euforija
Što je najgore, u ovih par dana u oglasima nailazim na felne koje sam dugo tražio, a ove sam uzeo samo zbog dubokog ETa (60) i ne ide da sada od njih odustajem

Felne su u izvanrednom stanju, samo što ih je neko nekad rastavio i obruče ofarbao u prela belu, a srce u crnu...Meni ta kombinacija ne godi:D
 
Član
Samo da prijavim da sam kupio traženi nastavak u Merkuru kod jednog ljubaznog prodavca za samo 1.80KM
Dakle svo vreme je bio dostupan, al su ljudi na žalost teški i neće da se potrude

Hvala vama koji ste se ponudili da pomognete

:cool:
 
Član
Po meni odličan!
Ništa posebno...kao standardna desetka sa 16 uglova :D
Odmah sam rastavio 3 felne
 
Top