Gasi turbinu

Gasi turbinu

Član
Na koliko se bara štela pritisak turbine, ako mi netko može reći. Ovaj kad mi je čistio turbinu naštelio je na preko 2 bara, možda je i to pomoglo da turbina procuri
 
Član
:lol: :lol: kakva 2 bara :D ta turbina ne moze dati toliki pritisak, drugo i da imas dva bara davno bi se motor razletio ili propuhao dihtung glave na toliko pritisku. Ali opet kazem ta tvoja turbina ne moze imati ni blizu 2 bara pritisak :)
 
Član
Mislio sam na pritisak u vožnji. Kada je očistio turbiu morao je i namjestiti tlak punjenja ali u vožnji na nekih 3000 rpm i po dijaknostici trebalo bi bit između 1900 i 2100 milibara tako on kaže
 
Član
Kako god, taj opet nesto bunca :D tvoja turbina ne moze razviti toliki pritisak i da moze imao bi 250 konja a ne 90 :)
Ovo sam rekoa 250 bukvalno ne sada bas da bi imao :p
 
Član
Nisam ovih dana ništa dirao oko turbine i općenito oko auta jer sam izgubio volju i danas mi vrag nije dao mira i idem tražiti gdje mi to ulje curi na turbini. Prvo sam dobro opro svo ono ulje po turbini da bude čista. Upalim auto i pustim da radi u leru i tako gledam kad odjenom počne da kaplje i to dolazi sa gornje strane. Spustim auto i sada gledam odzdo i primjetim da mi pušta na lajtungu što dovodi ulje u turbinu. Probam malo dotegnuti onu maticu ali neide stegnuto je dobro. Izvire ulje skroz okolo one matice.Nisam htio siliti da pukne lajtung. Zašto je došlo baš do curenja na lajtungu ako tko ima kavu pametnu teoriju
 
Član
ja sam ti odmah rekao da pregledas i lajtung i odvod sa turbine :D a curenje los gvint na lajtungu, potrosen konus na lajtungu ili ostecen. Skines i pogledas u kakvom je stanju lajtung ak o je u losem onda zamijeni i vozi dalje :cool:
 
Član
Sutra ću to skidati kada dođem sa posla pa da vidim šta je sa tim. Zaboravio sam napisati da sam probao i voziti a onda pod turažom još je više puštalo. Kako god sutra skidanje pa ću vidjeti.
 
Top